سرپرست معاونت منابع انسانی خبر داد:

۳ محصول شرکت برق منطقه‌ای گیلان در نمایشگاه ایران بهره‌ور رونمایی شد

شرکت برق منطقه ای گیلان به عنوان نماینده دستگاه های اجرایی استان در زمینه بهره وری در نمایشگاه ایران بهره‌ور، ۳ محصول فناورانه و نوآورانه را در حوزه زیر ساخت و انرژی برای بازدید علاقه‌مندان رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، شرکت برق منطقه‌ای گیلان به عنوان نماینده دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه بهره وری در نمایشگاه ایران بهره‌ور، ۳ محصول فناورانه و نوآورانه را در حوزه زیر ساخت و انرژی برای بازدید علاقه‌مندان رونمایی کرد.

محمدرضا خسروی سرپرست معاونت منابع انسانی شرکت برق‌منطقه‌ای گیلان در خصوص اهداف برگزاری نمایشگاه ایران بهره‌ور گفت: نمایشگاه ایران بهره‌ور با هدف ارایه اقدامات دستگاه‌های اجرایی در حوزه بهره وری و معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های فنی و تخصصی و ایجاد و تقویت ارتباطات علمی، تجربی و بازرگانی و ایجاد بستر همکاری‌های مشترک و تبادل اطلاعات و آگاهی از آخرین دستاوردهای حوزه بهره وری توسط سازمان ملی بهره وری ایران برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت برق منطقه‌ای گیلان به عنوان نماینده و منتخب دستگاه‌های اجرایی استان گیلان در زمینه بهره‌وری با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این نمایشگاه حضور پیدا کرد، افزود: در این نمایشگاه، که در روزهای ۳۱ اردیبهشت و ۱ خرداد در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد سه محصول بهره‌ورانه شرکت برق منطقه‌ای گیلان شامل سیستم شارژر هوشمند باتری به همراه سیستم مانیتورینگ به منظور بکارگیری در پست‌های انتقال و فوق توزیع برق، دستگاه تخمین عمر باقیمانده تجهیزات سیستم کابلی با مانیتورینگ تخلیه جزیی و احداث پست ۲۳۰.۶۳. ۲۰ کیلوولت شهید حق بین با تکنولوژی بهره‌ورانه GIS جهت بازدید علاقه‌مندان ارائه شد.

سرپرست معاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای گیلان در خصوص ویژگی محصول سیستم شارژر هوشمند باتری به همراه سیستم مانیتورینگ به منظور بکارگیری در پست‌های انتقال و فوق توزیع برق گفت: با نصب این تجهیز و طراحی سامانه پایش، کنترل سل‌های باتری در پست‌ها به صورت لحظه‌ای و با دقت بالایی انجام می‌پذیرد که این امر علاوه بر کاهش هزینه، افزایش طول عمر باتری‌ها و قابلیت اطمینان شبکه برق کشور را در پی خواهد داشت.
خسروی در خصوص محصول دستگاه تخمین عمر باقیمانده تجهیزات سیستم کابلی با مانیتورینگ تخلیه جزیی گفت: با استفاده از این دستگاه، امکان پایش وضعیت عایقی خطوط زیرزمینی فشار قوی برق پیش از وقوع حوادث قابل تشخیص می‌باشد.

سرپرست معاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به استقبال خوب علاقه‌مندان از این نمایشگاه، افزود: این نمایشگاه با محوریت بهره‌وری در حوزه‌های انرژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، آب و محیط‌زیست، راه و شهرسازی، صنعت و معدن، کشاورزی، فرهنگ و خدمات با حضور ۱۳ استان منتخب، برخی از وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی مستقل و شرکت‌های دانش بنیان برگزار شد و بسیاری از خدمات و محصولات فناورانه و نوآورانه بومی به‌ویژه در حوزه‌های برق و آب برای نخستین بار در این نمایشگاه ارائه و رونمایی شد.

گفتنی است که میرسامان پیشوایی رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران از غرفه شرکت برق منطقه‌ای گیلان بازدید کرد.

Share