قیمت گوشی موبایل

گلکسی S۲۴ اولترا نجومی شد

خرید گلکسی S۲۴ اولترا یک ترابایت تا یک هفته قبل با حول و حوش ۹۵ میلیون امکان‌پذیر بود ولی الان فروشنده‌های موبایل رقمی نزدیک ۱۰۵ میلیون برای پرچمدار امسال سامسونگ تعیین می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، گلکسی S۲۴ اولترا گران‌ترین گوشی سامسونگ در ایران است. قیمت گلکسی S۲۴ اولترا نسخه یک ترابایت درحالی این روز‌ها از مرز ۱۰۰ میلیون عبور کرده که تا یک هفته قبل همین نسخه از گلکسی S۲۴ اولترا با حول و حوش ۹۴ تا ۹۵ میلیون قابل خریداری بود.

قیمت گلکسی S۲۴ اولترا نسخه یک ترابایت در بازار موبایل حالا به مرز ۱۰۵ میلیون رسیده و کف قیمت گلکسی S۲۴ اولترا که ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار می‌گذارد، تقریبا به ۶۰ میلیون رسیده است.

گلکسی S۲۳ FE که نسخه اقتصادی از پرچمداران سامسونگ است، با ۲۵۶ گیگ فضای ذخیره سازی کمی بیش از ۲۷ میلیون به فروش می‌رسد. گلکسی A۵۵ را باید بهترین میانرده امسال سامسونگ بدانیم. اندکی از A۵۴ گزینه بهتری است و نهایتا ۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت گلکسی A۵۴ نیز به ۱۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می‌رسد. گلکسی A۳۴ نیز که از سال قبل در فهرست پرفروش‌ترین گوشی‌های سامسونگ باقی مانده، ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به خریداران پیشنهاد می‌شود و گلکسی A۳۵ که گزینه به روزتری محسوب می‌شود، ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است.

گلکسی A۱۵ اما پرفروش‌ترین گوشی این روز‌های سامسونگ در ایران است. بااینکه در هفته‌های گذشته کمتر از شش میلیون ارزش داشت، حالا شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت گلکسی A۲۵ که همزمان با A۱۵ روانه بازار شده، به مرز ۱۱ میلیون رسیده است. گلکسی A۰۵s نیز که اقتصادی‌ترین میانرده امسال کره‌ای‌هاست، برچسب قیمت پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی خورده است. قیمت انواع گوشی سامسونگ را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

قیمت انواع گوشی آیفون
گوشی مدل
گلکسی A۰۵s (نسخه ۶۴ گیگابایت) پنج میلیون و ۴۰۰ تومان
گلکسی A۱۵ (نسخه ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
گلکسی A۲۵ (نسخه ۱۲۸ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
گلکسی A۳۴ (نسخه ۱۲۸ گیگابایت) ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
گلکسی A۳۵ (نسخه ۱۲۸ گیگابایت) ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
گلکسی A۵۴ (نسخه ۲۵۶ گیگابایت) ۱۸ میلیون و ۷۰۰ تومان
گلکسی A۵۵ (نسخه ۲۵۶ گیگابایت) ۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
گلکسی S۲۳ FE (نسخه ۲۵۶ گیگابایت)  ۲۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان
گلکسی S۲۴ اولترا (نسخه ۲۵۶ گیگابایت) ۶۰ میلیون تومان
گلکسی S۲۴ اولترا (نسخه یک ترابایت) ۱۰۵ میلیون تومان
Share