پس از ثبت نام در انتخابات ریاست‌جمهوری؛

کواکبیان: نام دولت من «دولتِ مردم‌سالار» است + ۵ برنامه اصلی

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: نام دولتی که او می خواهد با آن وارد عرصه انتخابات شوم، «دولت مردم سالار» است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، «مصطفی کواکبیان» دبیرکل حزب اصلاح‌طلب مردم سالاری امروز(پنج شنبه) با حضور در ستاد انتخابات کشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد.

وی پس از ثبت نام در انتخابات در جمع خبرنگاران مستقر در وزارت کشور، گفت: نام دولتی که بنده می خواهم با آن وارد عرصه انتخابات شوم، «دولت مردم‌سالار» و با شعار «صداقت با مردم» است.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری افزود: بسیاری از بن بست هایی که  امروزه در کشور داریم، به‌خاطر قوانین دست وپاگیر است، از این رو باید در چارچوب قانون اساسی تغییراتی لحاظ شود.

کواکبیان در تشریح برنامه های انتخاباتی خود تصریح کرد: تحقق جمهوریت، لغو تحریم ها و ارتباط با همه دنیا به جز رژیم صهیونیستی، ثبات و تقویت ارزش پول ملی با استقلال بانک مرکزی ، فسادزدایی از ارکان حکومت و حاکمیت قانون با دفاع از حقوق شهروندان ۵ برنامه‌های اصلی بنده در این دوره از انتخابات است.

وی با بیان‌ اینکه کمترین رشد را در بین کشورهای منطقه از  لحاظ اقتصادی داریم، گفت: شاخص های اقتصادی ما در سطح بین‌الملل و بین ۱۵ کشور همسایه بسیار پایین است. در وضعیت تجاری هم اوضاع بهتر نیست. نرخ پایدار تورمی دو رقمی است و نرخ بیکاری نیز بالاست. در بحث کاهش وابستگی به بودجه و همچنین در حوزه اقتصادی ۱۵ برنامه دارم که در صورت انتخاب آنها را اجرایی خواهم کرد.

به گزارش ایرنا، نام نویسی از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صورت رسمی از ساعت ۸ صبح امروز – پنجشنبه ۱۰ خرداد – آغاز شد و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد یافت.

Share