مدیرکل فرودگاه گیلان خبر داد:

پای شرکت هواپیمایی العراقیه به فرودگاه رشت باز شد | برقراری مسیر جدید پروازی بغداد – رشت

مدیرکل فرودگاه سردار جنگل رشت از برقراری مسیر جدید پروازی بغداد_ رشت_ بغداد خبر داد و بیان داشت: پرواز مسیر رشت_بغداد از ۱۱ خرداد ماه توسط شرکت هواپیمایی العراقیه برقرار می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید محسن میرحسینی، مدیرکل فرودگاه سردار جنگل رشت از برقراری مسیر جدید پروازی بغداد_ رشت_ بغداد خبر داد و بیان داشت: پرواز مسیر رشت_بغداد از ۱۱ خرداد ماه توسط شرکت هواپیمایی العراقیه برقرار می‌گردد.

مدیرکل فرودگاه گیلان با اشاره به اینکه این فرودگاه از امکانات و استاندارهای لازم برای برقراری پروازهای بین المللی برخوردار است افزود: در سالهای قبل نیز از فرودگاه سردار جنگل گیلان به فرودگاه بغداد پروازهایی توسط ایرلاین‌های داخلی انجام می‌شد که این بار توسط شرکت هواپیمایی خارجی مذکور، پرواز در این مسیر از سر گرفته شد.

میرحسینی با بیان ظرفیتهای فراوان گردشگری و اقتصادی استان گیلان، افزود: همچنین تقاضای برقراری پرواز در چند مسیر جدید خارجی از جمله بصره به فرودگاه سردار جنگل گیلان رسیده که پس از اخذ مجوزهای لازم در آینده نزدیک به آگاهی مردم شریف استان خواهد رسید.

شایان ذکر است در حال حاضر از فرودگاه رشت به مقاصد تهران، شیراز، کیش، بندرعباس، عسلویه، اهواز، اصفهان، مشهد مقدس و نجف اشرف پرواز انجام می‌گردد و پرواز مسیر بغداد نیز در روزهای جمعه هر هفته به لیست برنامه‌های هفتگی این فرودگاه اضافه شده است.

Share