درگیری دو افغانستانی منجر به قتل شد

زن قاتل: مقتول می‌خواست تعرض کند، کشتمش

زن تبعه بیگانه که مرد هموطنش را کشته و در باغ محل کارش دفن کرده بود، در تحقیقات مدعی شد مقتول قصد تعرض به او را داشته‌ است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از جام‌جم، هفته گذشته اهالی خیابانی در ایوانکی گرمسار با پلیس تماس گرفتند و اعلام کردند چند ساعتی است صدای دزدگیر خودرویی در این خیابان آسایش را از اهالی گرفته و مالک خودرو برای قطع صدایش اقدامی نمی‌کند.

پس از این شکایت تیمی از ماموران کلانتری راهی محل شدند وبا استعلام پلاک خودرو مالک آن را شناسایی کردند. در تماس با مالک پراید، زنی تلفن را پاسخ داد و گفت: شوهرم ۱۰روز قبل با خودرویش از محل زندگی‌مان در آبسرد دماوند در استان تهران بیرون رفت و دیگر بازنگشت. در این مدت هم در جست‌وجوی او بودیم اما نتوانستیم ردی پیدا کنیم. احتمال می‌دهیم بلایی سر او آمده باشد. با افشای این موضوع احتمال قتل راننده ۳۰ساله خودرو مطرح شدوتیمی ازکارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این مرد، تبعه بیگانه است که باهمسرش به‌عنوان نگهبان دریک باغ درآبسرد دماوند زندگی می‌کنند. ردیابی‌های تماس اونشان داد با یک زن درایوانکی ارتباط داشته است. این سرنخ تحقیقات را روی زن جوان تبعه بیگانه متمرکز کرد.

زن جوان تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: من با گرفتن پول، باغ‌ها را آبیاری می‌کنم. باغ محل زندگی مرد جوان را هم آبیاری می‌کردم و به همین دلیل او با من تماس گرفته بود.   تناقض‌گویی متهم در بازجویی‌ها باعث شد او با دستور قضایی بازداشت شود که در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: «چند باری که برای آبیاری باغ رفته بودم، مقتول مزاحمم شد. از او خواستم دست از مزاحمت‌هایش بردارد اما فایده‌ای نداشت. حتی تهدید کردم موضوع را به همسرش می‌گویم. آخرین بار در حال آبیاری باغ محل زندگی او بودم که به سمتم آمد. قصد تعرض به من را داشت که با میله آهنی به سرش ضربه زدم که باعث مرگش شد. بعد هم جسد را در همان باغ دفن‌کردم.»

سرهنگ سید علی میراحمدی، جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان در این باره گفت: «با اعترافات متهم جسد مقتول در باغ کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد. زن جوان هم روانه زندان شد و تحقیقات درباره انگیزه‌اش از قتل ادامه دارد.»

Share