سخنگوی شورای ائتلاف:

از قالیباف برای ریاست مجلس حمایت می‌کنیم | برای انتخابات ریاست جمهوری بعداً تصمیم‌گیری خواهیم کرد

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: شورای ائتلاف یقین دارد که کماکان بهترین گزینه برای ریاست مجلس دوازدهم دکتر قالیباف است و در انتخابات هیئت رئیسه مجلس دوازدهم از محمد باقر قالیباف برای ریاست مجلس حمایت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفتگو با فارس، با اشاره به ورود احزاب و گروه‌های سیاسی برای انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو تصریح کرد: شورای ائتلاف هم مانند دیگر تشکیلات‌های سیاسی که برای انتخابات برنامه داشته و ورود کرده‌اند ما نیز نسبت به انتخابات ریاست جمهوری دغدغه داشته و حتما در این انتخابات هم ورود خواهیم کرد.

وی افزود: اما در حال حاضر اولویت اول انتخابات هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواهد بود و حتما برای ما مهم است که در روزهای هفتم و هشتم خرداد چه اتفاقی خواهد افتاد و وارد مجلس دوازدهم بشویم آن هم به دلیل این که تعداد زیادی از نمایندگان مجلس دوازدهم از شورای ائتلاف بوده‌اند.

رسولی در ادامه گفت: شورای ائتلاف یقین دارد که کماکان بهترین گزینه برای ریاست مجلس دوازدهم دکتر قالیباف است و در انتخابات هیئت رئیسه مجلس دوازدهم از محمدباقر قالیباف برای ریاست مجلس حمایت خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری ان‌شاءالله بعد از هشتم خرداد ماه و انتخابات هیئت رئیسه مجلس تصمیم‌گیری خواهیم کرد و جلسات خود را بعد از هشتم خرداد ماه آغاز می‌کنیم.

رسولی تصریح کرد: چون که ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری دهم تا چهاردهم است ابتدا باید ببینیم چه افرادی نامزد این انتخابات شده و بعد هم رایزنی‌ها را درباره این موضوع با نامزدهای انتخابات انجام بدهیم.

سخنگوی شورای ائتلاف تاکید کرد: تا این لحظه هیچ جلسه انتخاباتی شورای ائتلاف درباره انتخابات ریاست جمهوری نداشته و همه جلسات موکول شده به بعد از هشتم خرداد ماه.

Share