مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان به مناسبت روز روابط عمومی:

نقش روابط عمومی در دوران پرشتاب امروز، بیش از هر زمان دیگری خودنمایی می‌کند

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، در پیامی با تبریک روز ارتباطات و روابط‌عمومی، از تلاش‌های فعالان این عرصه مهم قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمود دشت‌بزرگ مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، در پیامی با تبریک روز ارتباطات و روابط‌عمومی، از تلاش‌های فعالان این عرصه مهم قدردانی کرد و گفت: در دنیای امروز که ارتباطات، تبادل اطلاعات و فناوری‌ها با سرعتی شگفت‌انگیز در حال گسترش است، نقش روابط‌عمومی به‌عنوان پل ارتباطی میان سازمان‌ها و مخاطبانشان و حلقه پیوند مردم و مسئولین، بیش از هر زمان دیگری به چشم می‌آید و خودنمایی می‌کند.

در دنیای امروز شاهد تحولات پرشتاب در عرصه ارتباطات، تبادل‌اطلاعات و اخبار و اطلاع‌رسانی می¬باشیم که این تغییرات به تبع ورود فناوری‌های نوین و توسعه آن در جوامع مختلف بیش از پیش در حال شکل‌گیری است. پسجهان امروز بیش از هر زمان دیگری به دنبال آگاهی و شفافیت است و همه ابزارها و دانش بشری باید برای دستیابی به این دو عنصر مهم بسیج شوند.

در این بین شایسته است روابط عمومی، به عنوان مجموعه¬ای پویا و پرتلاش با بهره‌مندی از ظرفیت‌های نوین و بکارگیری هوشمندانه و هدفمند از آن‌ها، ضمن ایجاد تحول در فرایندهای اطلاع‌رسانی، فرهنگ‌سازی و ارتباط با مخاطب، در جهت تحقق اهداف صنعت برق به ویژه تامین برق مطمئن، توسعه فرهنگ استفاده بهینه از برق، ایجاد اعتماد عمومی و جلب مشارکت مردم در اجرای برنامه‌های صنعت برق، افزایش میزان‌رضایتمندی از ارایه خدمات صنعت برق و انعکاس تلاش‌های کارکنان خدوم این صنعت و در نهایت اقناع عموم مردم تلاش نمایند.

ضمن تبریک این روز خطیر و مهم به خانواده بزرگ روابط‌عمومی‌ها و فعالان عرصه ارتباطات و خانواده‌هایشان، امید است همواره شاهد موفقیت بیش از پیش فعالان عرصه روابط‌عمومی صنعت برق در مسیر اعتلای کشور عزیزمان باشیم.

Share