در سامانه جدید خودروهای برقی؛

قیمت قطعی ۲ خودروی برقی وارداتی اعلام شد+ جدول

در سامانه جدید خودروهای برقی قیمت قطعی دو محصول به نام‌های HONGQI و KMC اعلام شد. بر اساس مصوبه شورای رقابت برای خرید خودروهای برقی هیچ محدودیتی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، متقاضیان خرید خودروهای برقی می‌توانند از تاریخ شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ لغایت روز چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ تا ساعت ۱۳:۰۰ یکی از حساب‌های خود را نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو برقی وکالتی و مبلغ یک میلیارد ریال مسدود نمایند.

بر اساس مصوبه شورای رقابت برای خرید خودروهای برقی هیچ محدودیتی وجود ندارد؛ متقاضیان صرفاً با مسدود کردن ۱۰۰ میلیون تومان در حساب بانکی، می‌توانند نسبت به ثبت نام برای خرید خودروهای برقی از طریق سامانه یکپارچه اقدام کنند.

در اطلاعیه سامانه جدیدخودروهای برقی قیمت قطعی دو محصول به نام‌های HONGQI و KMC مشخص شده است.

تبصره ۱- قیمت مندرج در جدول، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت‌های فوق اضافه می‌گردد که واردکنندگان با رعایت آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام نمایند.

 

Share