در نطق میان دستور:

دنیامالی: خادمی مستقل هستم | ریاست مجلس به قالیباف سپرده خواهد شد

نماینده مردم انزلی گفت: کاهش سطح آب دریای خزر نگران کننده است و به تالاب انزلی نیز لطمه زده است و باید رئیس جمهور نماینده ای ویژه برای این منطقه منصوب کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خانه ملت، احمد دنیامالی طی نطق میان دستور خود درجلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) اظهار داشت: حادثه سیل در استان خراسان موجب تاسف است و برای بازماندگان این حادثه ارزوی آرامش و صبر می‌کنم و به زودی گزارشی از سوی کمیسیون عمران از ابعاد حادثه به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وی افزود: از مردم حوزه انتخابیه بابت اعتماد مجدد به من به عنوان خادم مردم سپاسگذارم، مردم بدانند خادمی مستقل و دشمنی پایدار برای همه جریاناتی که منابع مردم را به مخاطره می‌اندازند خواهم بود و اطمینان داشته باشند مکر شایعه پراکن‌ها که در دوران انتخابات حواشی‌ای ایجاد کردند به آن‌ها بازمی‌گردد.

وی افزود: مجلس لازم است به طور سالیانه خود را مورد پالایش قرار دهد و شاید در آیین نامه داخلی نیز لازم است اصلاحاتی در این حوزه انجام شود، در این مجلس تلاش کردیم در حوزه قانون‌گذاری به لایحه محوری توجه کنیم اما شاید همچنان طرح محوری مورد توجه بود و این به نفع کار نیست.

وی با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه مجلس آینده گفت: مردم و دلسوزان نسبت به استمرار ریاست آقای قالیباف سوال میکنند و بر اساس استمزاجی که از نمایندگان داشتم ریاست مجلس آینده به ایشان سپرده خواهد شد انشاالله.

نماینده مردم انزلی در مجلس تصریح کرد: چرا دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد به دولت پیشنهاد نمی‌دهد سمت و سوی توسعه به سمت انزلی باشد، چراکه بی‌شک این کار با مصوبه دولت امکان‌پذیر است همچنین در خصوص تالاب انزلی و دریای خزر از رئیس جمهور میخواهم نماینده ویژه‌ای تعیین کنند این منطقه نیازمند توجه ویژه است و کاهش سطح آب دریای خزر به تالاب انزلی نیز لطمه زده است.

Share