با حضور مدیر کل پست استان گیلان و فرماندار شهرستان رشت؛

دفتر پست پیربازار با عنوان یادمان شهیدان یوسفی به بهره‌برداری رسید

صبح امروز با حضور مدیر کل پست استان گیلان و فرماندار شهرستان رشت، دفتر پست پیر بازار با عنوان یادمان شهیدان یوسفی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،صبح امروز آیین بهره‌برداری از دفتر پست پیر بازار با حضور محمدحسین هوشنگی مدیر کل پست استان گیلان کیاعاشوری فرماندار شهرستان رشت علی اکبر پورعلی شهردار پیر بازار، اعضای شورای شهر این شهر و جمعی از مسئولین در محل این دفتر واقع در شهر پیربازار برگزار شد.

مدیر کل پست گیلان در آیین بهره‌برداری از این دفتر اظهار داشت: هر کجا که اراده مسئولین در کنار هم قرار بگیرد شاهد به وجود آمدن وقایع مثبتی خواهیم بود که منشا خیری برای ارائه خدمت به مردم باشد.

وی با اشاره به تعطیلی بیش از یک دهه دفتر پست پیر بازار اضافه کرد: مردم این منطقه از دسترسی آسان به خدمات پستی بی‌بهره بودند که به همت اداره کل پستی گیلان و با مساعدت و مشارکت شهردار و اعضای شورای شهر، این دفتر در کوتاه‌ترین زمان و با استفاده از توان بخش خصوصی برای ارائه خدمات نوین پستی و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان یوسفی امروز به بهره‌برداری خواهد رسید.

هوشنگی در ادامه ابراز امیدواری کرد با آغاز به کار این دفتر و توسعه ابزارهای ارتباطی، تبادل کالایی در این منطقه سرعت بیشتری گرفته و این دفتر به عنوان پایگاهی برای فعالین حوزه مشاغل خرد و خانگی و محصولات بومی محلی مردم منطقه و با هدف توسعه تجارت الکترونیک و ایجاد اشتغال پایدار مورد استفاده قرار گیرد.

مدیر کل پست گیلان همچنین از آمادگی این اداره کل برای ارائه خدمات به روستاوندان و تولید کنندگان خرد در روستاها و حاشیه این شهر خبر داد و افزود با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و در راستای حمایت از تولید کنندگان خانگی این امکان وجود دارد تا نسبت به جمع آوری محصولات و تولیدات از درب منازل و ارسال آن به اقصی نقاط کشور با بهره‌گیری از ظرفیت شرکت ملی پست و با هدف توسعه اقتصاد دیجیتال در منطقه اقدام نماییم.

کیاعاشوری فرماندار شهرستان رشت در این آیین ضمن تشکر از مدیر کل پست گیلان جهت فعال‌سازی دفتر پست پیر بازار اظهار داشت پیربازار شهری کهن است که از دیرباز محل داد و ستد اقتصادی بوده و امیدواریم با بهره برداری از این واحد پستی علاوه بر ایجاد اشتغال شاهد رونق تجارت الکترونیک که همواره از راهبردهای دولت مردمی سیزدهم بوده باشیم.

گفتنی است در پایان این مراسم دفتر پست پیر بازار که به نام یادمان شهیدان یوسفی نامگذاری گردیده با حضور مادر شهیدان (محمد، محمود و قدرت الله) یوسفی آغاز بکار کرد.

Share