طعنه زیدآبادی؛ تپه دیگری هم مانده که فتح نشده باشد؟!

واکنش میرسلیم به ادعای کاخ نشینی او در ولنجک؛ آیا این هتک حرمت یک مؤمن قلمداد نمی‌شود؟

دفتر مصطفی میرسلیم به ادعای یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر کاخ‌نشینی او واکنش نشان داد و نوشت: در حالی که خودِ نمایندهٔ محترم در همان زمان از آقای میرسلیم به سبب کذب بودن مطلب، اعتذار جسته است؟! آیا این هتک حرمت یک مؤمن قلمداد نمی‌شود؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،  لطف‌الله سیاهکلی، نماینده قزوین در مجلس یازدهم، در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شد، گفته بود: آقای میرسلیم در کاخی در ولنجک زندگی می‌کند، ایشان جزو کسانی بودند که من در مجلس با وی درگیر بودم.

به گزارش خبرآنلاین، در پی آن، دفترمصطفی میرسلیم نماینده تهران تکذیبیه ای به شرح زیر ارسال کرده است:

 دربارهٔ خبر اکیداً کذب کاخ‌نشینی آقای مهندس میرسلیم که فعلاً در بین بعض خبرگزاری‌های نامتعهد و بعضاً غافل دست‌به‌دست می‌شود باید به آگاهی برسانیم که آقای لطف‌الله سیاهکلی، نمایندهٔ محترم مردم شریف قزوین در ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ در جمع دانشجویان سخنانی گفتند؛ از جمله این‌که آقای میرسلیم در ولنجک کاخ‌نشین است و حتی اشاره کردند که موجب ردّ صلاحیت وی در انتخابات مجلس دوازدهم نیز مشار الیه بود. آن‌گاه رسانه‌ها در بحبوحهٔ اعلام اسامی نامزدهای ردّ صلاحیت‌شده، تکهٔ اخیر را از آقای سیاهکلی و به مقتضای زمان و فرصت‌طلبی‌های مرسومِ برخی از خبرگزاری‌ها، آن را پخش کردند که پس از آن آقای میرسلیم نقل می‌کنند که آقای سیاهکلی فردای آن روز از ایشان دلجویی کردند و گفتند که دانشجویان سخنان وی را گزینشی و مُقَطَّع منتشر کرده‌اند. بنابراین پس از گذشت بیش از یک ماه، چه دلیلی دارد که بخش نخست سخن آقای سیاهکلی را مبنی بر کاخ‌نشین بودن آقای میرسلیم در ولنجک منتشر کنند؛ در حالی که خودِ نمایندهٔ محترم در همان زمان از آقای میرسلیم به سبب کذب بودن مطلب، اعتذار جسته است؟! آیا این هتک حرمت یک مؤمن قلمداد نمی‌شود؟

وانگهی برفرض هم چنانچه آقای میرسلیم در ولنجک کاخی داشته باشد و آقای سیاهکلی هم بدان ابرام ورزند، آیا برای این گفتهٔ خود نباید عکس، فیلم یا سندی ارائه می‌کردند؟!! و اصولاً رسانه‌هایی چون شما، تابناک، انتخاب، فرارو، خبر فوری و سایرین، چرا باید بدون تحقیق و سند، جنجال بیافرینند و لجن بپراکنند و با آبروی مؤمنی بازی کنند؟ مضاف اینکه اگر آقای سیاهکلی همچنان بر موضوع اصرار داشته باشند، حاضریم به هزینهٔ دفتر، ایشان، شما و اصحاب محترم رسانه را به محل اسکان آقای مهندس میرسلیم ببریم تا هم با یکدیگر عکسی یادگاری در کنار کاخ ایشان برداریم و هم آقای میرسلیم را (البته با پوزش از حضرتشان) مفتضح و محکوم کنیم و این پروندهٔ دروغین را برای همیشه ببندیم.

چنانچه موافقت حاصل باشد، یا علی!

میرسلیم اگر کاخ‌نشین بود، با کاخ‌نشینان، تراکم‌فروشان، فاسدانِ غوطه‌ور در بیت المال، فساد بَیّنِ شهرداری‌ها، دشمنان و نابودکنندگان محیط زیست، نابه‌سامانی و فساد آشکارا در گمرک، برهم‌زنندگان و مفسدان اقتصادی کشور، بی‌اخلاقی‌های حاکم بر جامعه، مخالفان با تولیدات داخلی، موافقان با کاستن ارزش پول ملّی، ازبین‌برندگان شأن والای ملت شریف ایران، مختلسین و امثال اینان، جانانه به نبرد نمی‌پرداخت تا این‌گونه آماج توهین‌ها و بلکه اهانت‌ها شود!

والعاقبت للمتقین.

واکنش زیدآبادی به پاسخ دفتر میرسلیم به ادعای کاخ نشینی اش؛ تپه دیگری هم مانده که فتح نشده باشد؟!

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در کانال تلگرامی خود نوشت:

دفتر مصطفی میرسلیم در دفاع از او اعلام کرده است:

میرسلیم اگر کاخ‌نشین بود، با کاخ‌نشینان، تراکم‌فروشان، فاسدانِ غوطه‌ور در بیت‌المال، فساد بَیّنِ شهرداری‌ها، دشمنان و نابودکنندگان محیط‌زیست، نابه‌سامانی و فساد آشکارا در گمرک، برهم‌زنندگان و مفسدان اقتصادی کشور، بی‌اخلاقی‌های حاکم بر جامعه، مخالفان با تولیدات داخلی، موافقان با کاستن ارزش پول ملّی، ازبین‌برندگان شأن والای ملت شریف ایران، مختلسین و امثال اینان، جانانه به نبرد نمی‌پرداخت تا این‌گونه آماج توهین‌ها و بلکه اهانت‌ها شود!”

با این توصیفی که دفتر آقای میرسلیم از وضعیت فساد در کشور به دست داده، پس به قول ما کرمانی‌ها، هیچ تپه‌ای از تِرِکمون در امان نمانده است!

اگر یک منتقد یا مخالفِ وضع موجود، مفاسد جاری در کشور را اینگونه ردیف می‌کرد، حداقلش به سیاه‌نمایی و تبلیغ علیه نظام متهم می‌شد!

Share