با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود؛

مرجانه گلچین بازیگری را بوسید و کنار گذاشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  مرجانه گلچین بازیگر تلویزیون که در آثاری همچون «خوش نشین‌ها»، «سه دونگ سه دونگ» و «شمس العماره» به ایفای نقش پرداخته است از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

مرجانه دلدار گلچین بازیگر سینما و تلویزیون در ۵۶ سالگی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از دنیای بازیگری خداحافظی کرد و گفت: مدتی بود با خودم بر روی این تصمیم کلنجار می‌رفتم که باید آن را بگیرم یا نه.

وی افزود: این خبر و تصمیم برای خودم خیلی ناگوار است و شاید برای خیلی از شما اینگونه نباشد.
این بازیگر بیان کرد: طبیعی است بعد از ۴۶ سال کار کردن در یک حرفه، تصمیم برای خداحافظی از آن سخت باشد.

وی تصریح کرد: من از کودکی این حرفه را آغاز کردم، با آن رشد کردم، بزرگ شدم و به این سن رسیدم و دل کندن از آن خیلی سخت است.

گلچین خاطرنشان کرد: این تصمیمی بود که باید بالاخره گرفته می‌شد؛ فکر کردم در آغاز سال جدید اعلام کردن آن خیلی درست‌تر باشد.

مرجانه گلچین فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۶۰ با بازی در مجموعه تلویزیونی «آینه» آغاز کرد. او در سریال‌های «بزنگاه»، «دار و ندار»، «خوش نشین‌ها»، «سه دونگ سه دونگ»، «شمس العماره»، «نقطه سر خط»، «دزد و پلیس»، «شب عید»، «زوج یا فرد» و «بوتیمار» به ایفای نقش کرده است.

مرجانه در دو دهه اول فعالیت هنری خود در نقش‌هایی کاملا جدی بازی می‌کرد اما در دهه هشتاد به ایفای نقش‌های طنز و کمدی روی آورد و بازی‌های ماندگاری را از خود در ذهن بینندگان تلویزیون به یادگار گذاشت.

مرجانه گلچین برای بازی در سریال «سه دونگ سه دونگ» و «شمس العماره» در جشن تلویزیونی جام جم مقام بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد.

Share