بارش برف و قطع برق

قطع برق چندین منطقه در گیلان؛ از امامزاده هاشم تا چماچا و سنگر

فرماندار رشت اعلام کرد: برق برخی مشترکان مناطق امام زاده هاشم، سنگر و لاکان در شهرستان رشت به دلیل بارش سنگین برف قطع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، کیا عاشوری گفت: در پی بارش سنگین برف از شب گذشته تاکنون، برق ۸۰ درصد مشترکان روستای امام زاده هاشم، ۳۵ درصد مشترکان سنگر و ۲ روستای لاکان شهرستان رشت قطع شده است.

وی افزود: به دلیل دشواری تردد خودرو‌ها بر اثر انباشت برف در این مناطق، امدادرسانی در این مناطق با مشکل و کندی مواجه شده است.

فرماندار شهرستان رشت گفت: نیرو‌های دستگاه‌های خدمات رسان با خودرو‌ها و تجهیزات از شهرستان‌های رضوانشهر، انزلی و صومعه سرا برای امدادرسانی به مردم گرفتار در برف در شهرستان رشت اعزام شده اند.

همچنین مهدی نقدی فرماندار شفت به خبرنگار صدا و سیما گفت: بر اثر بارش سنگین برف از شب گذشته تاکنون، راه روستا‌های چماچا، مژده و امام زاده اسحاق و برق روستا‌های کوزان و چماچا قطع است.

وی با اشاره به تلاش دستگاه‌های خدمات رسان برای برطرف کردن مشکلات ناشی از بارش برف، افزود: ارتفاع برف در برخی مناطق شهرستان شفت به ۷۰ سانتی متر رسیده است و همچنان بارش برف در این شهرستان ادامه دارد.

Share