ملوان همچنان شکست ناپذیر

فولاد و ملوان امتیازات را تقسیم کردند

دیدار تیم‌های «فولاد» خوزستان و «ملوان» بندرانزلی با نتیجه تساوی یک به یک به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تیم‌های فولاد خوزستان و ملوان بندرانزلی در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز سه شنبه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه «شهدای فولاد» خوزستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی یک به یک به پایان رسید.

گل‌های این دیدار را محمدرضا سلیمانی (۵۲) برای ملوان و محمد عسگری (۸۴) برای فولاد به ثمر رساندند.

ترکیب تیم‌ها

احمد آل نعمه سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در این دیدار از نفرات زیر استفاده کرد:

کریستوفر کنت، مجتبی نجاریان، موسی کولیبالی، جفرسون باهیا، وحید حیدریه، شاهین توکلی (۵۶- لوسیانو پریرا)، لوکاس کاندیدو، احسان پهلوان (۴۶- حمید بوحمدان)، محمد علی‌نژاد، علی شجاعی (۷۲- محمد عسگری) و ساسان انصاری‌.

تیم ملوان هم با هدایت مهدی تارتار نفرات زیر را در ترکیب داشت:

حبیب فرعباسی، میلاد باقری، آرمان اکوان، حامد نورمحمدی، میلاد سرلک (۶۸- مهران احمدی)، پویا پورعلی، ابوذر صفرزاده (۷۴- جلال مداحی)، مجید عیدی، محمد عمری (۶۸- حسین صادقی)، رضا جعفری و محمدرضا سلیمانی (۶۸- سهیل فداکار).

فولاد و ملوان امتیازات را تقسیم کردند/ ملوان همچنان شکست ناپذیر

فولاد به دنبال انتقام از ملوان

فولاد هفته گذشته با احمد ال نعمه اولین برد نیم فصل خود را در دربی خوزستان مقابل نفت آبادان به دست آورد تا با ۱۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول بایستد. البته همچنان با ۸ گل زده ضعیف‌ترین خط حمله لیگ را دارد.

ملوان انزلی هم هفته گذشته استقلال صدرنشین را در خانه متوقف کرد تا با ۲۸ امتیاز در رده چهارم جدول لیگ قرار بگیرد و بالاتر از مدعیانی چون تراکتور تبریز قرار بگیرد تارتار نتایج درخشانی با ملوان گرفته ولی فولاد هنوز سرمربی دائم ندارد و هر روز یک‌گزینه در رسانه‌ها مطرح می‌شود از گل محمدی تا مهدی رحمتی اما فعلاً آل نعمه سکان هدایت را در دست دارد.

در بازی رفت فولاد با علیرضا منصوریان یکی از سنگین‌ترین باخت‌ها را متحمل شد و ۴ بر صفر شکست خورد. فولاد می‌خواهد از رده دوازدهم جدا شود و فاصله اش را با قعر جدول بیشتر کند. ملوان هم می‌خواهد روی پله چهارم بماند. نکته قابل توجه در خصوص ملوان این است که انزلی‌چی ها ۱۴ هفته است شکست نخورده اند.

نیمه اول

نیمه اول این دیدار در حالی انجام شد که هیچکدام از دو تیم نتوانستند از موقعیت‌ها به وجود آمده در بازی استفاده کنند و در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم

در نیمه دوم، ملوانی‌ها هجومی تر کار را آغاز کردند و تلاش بیشتری برای رسیدن به دروازه حریف از خود به نمایش گذاشتند.

در دقیقه ۵۲ در حالی که محمد عمری از جناح راست صاحب توپ شده بود با یک پاس در عرض محمدرضا سلیمانی را در موقعیت گل قرار داد و او موفق شد نخستین گل این دیدار را برای ملوان به ثمر برساند.

در ادامه، فولادی‌ها که نمی‌خواستند متحمل یک شکست خانگی شوند به حملات خود ادامه دادند و در دقیقه ۸۴ محمد عسگری موفق شد گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند تا بازی یک به یک شود.

در وقت‌های اضافه عسکری فرصت داشت تا برای بار دوم فولاد را صاحب گل کند اما شوت او را دروازه بان ملوان به کرنر فرستاد.

در لحظات باقی مانده از این دیدار هم هیچکدام از دو تیم نتوانستند تغییری در نتیجه ایجاد کنند تا بازی در نهایت با تساوی یک به یک به پایان برسد.

در پایان این دیدار در جدول رده بندی لیگ برتر، تیم فولاد با ۱۹ امتیاز در رده یازدهم و ملوان با ۲۹ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.

Share