مهدی فضائلی، عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب:

سال ۷۶ برخی اصرار به ابطال انتخابات داشتند، ولی رهبر انقلاب از رای خاتمی صیانت کردند

«در انتخابات ریاست‌جمهوری ۷۶ برخی مسئولان بلند پایه اصرار به ابطال انتخابات داشتند، ولی رهبر انقلاب از رأی اکثریت به آقای خاتمی صیانت کردند.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،  مهدی فضائلی عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب نوشت:

۱) رهبر انقلاب صادقانه رأی مردم را باور دارند؛ لذا به رغم فشار‌های گوناگون بازندگان، برای ابطال انتخابات در مقاطع مختلف و صرف نظر از نتیجه، ایشان رأی مردم را حق‌الناس دانسته و تمام قد از آن صیانت کرده‌اند.

۲) در انتخابات ریاست‌جمهوری ۷۶ برخی مسئولان بلند پایه اصرار به ابطال انتخابات داشتند، ولی رهبر انقلاب از رأی اکثریت به آقای خاتمی صیانت کردند.

۳) در انتخابات مجلس ششم، برخی چهره‌های صاحب نفوذ، نظر به ابطال آراء تهران داشتند، ولی ایشان به رغم اینکه چهره‌های شاخص جریان موسوم به اصلاحات راهی مجلس می‌شدند اجازه ابطال ندادند.

۴) در انتخابات مجلس هفتم، جریان حاکم بر دولت و مجلس، همه تلاش خود را برای برگزار نشدن انتخابات در موعد قانونی بکار گرفت، ولی رهبر انقلاب برخورد کردند و انتخابات در وقت مقرر برگزار شد.

۵) در ریاست‌جمهوری ۸۴، جریان قدرتمند حامی مرحوم هاشمی رفسنجانی درصدد زیرسؤال بردن نتیجه انتخابات بودند، اما رهبر انقلاب از رای اکثریت صیانت کردند.

۶) و بالاخره ریاست‌جمهوری ۸۸ که آن تحرکات غیرقانونی و فشار‌های سنگین خارجی دست به دست هم دادند تا شاید بتوانند رأی جمهور را ابطال نمایند

۷) اما یکبار دیگر با برخورد به سد مستحکم عمود خیمه نظام، ناچار به تسلیم در برابر رأی مردم شدند.

تنها با قرار گرفتن در فضای هرکدام از مقاطع فوق می‌توان اهمیت ایستادن حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، پای رأی مردم را درک‌کرد!

Share