حمایت از تولید و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها و صنایع، اولویت دستگاه قضایی است

دستور رئیس کل دادگستری گیلان برای بازگشایی کارخاًنه فولاد خزر و بازگشت کارگران به خط تولی

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان دستورات لازم جهت بازگشایی کارخانه فولاد خزر و بازگشت کارگران به خط تولید را صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، رییس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه حدود ۴۰۰ نفر از کارگران و متخصصین بیش از یک دهه درشرکت فولاد خزر فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: این کارخانه با تولید آهن آلات اعم از میلگرد، شمش، آهن و… به دلیل سوءمدیریت مسئولین مربوطه تعطیل شده است.

وی با اشاره به اینکه حمایت از تولید و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها و صنایع، اولویت دستگاه قضایی است، اظهار داشت: حسب فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست محترم قوه قضائیه، دستگاه قضایی به هیچ عنوان اجازه تعطیلی واحد‌های تولیدی را نخواهد داد.

رئیس شورای قضایی استان ضمن صدور دستورات لازم جهت بازگشایی کارخانه فولاد خزر و بازگشت کارگران به خط تولید، گفت: دستورات لازم جهت برطرف نمودن موانع به سازمان‌های مربوطه صادر شده تا علاوه بر بازگشایی کارخانه، شاهد ارزآوری آن برای استان باشیم.

وی همچنین تاکید کرد: مطالبات کارگران شرکت باید در اسرع وقت پرداخت شود تا به زودی شاهد فعال شدن چرخه تولید باشیم.

رئیس کل دادگستری استان با بیان حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از تولیدکنندگان خاطر نشان کرد: با متخلفان و تعطیل کنندگان صنعت و تجارت و واحد‌های تولیدی در استان برخورد شده و برای مقصرین پرونده قضایی تشکیل خواهد شد.

Share