پس از اثبات اتهام صورت گرفت؛

حکم پرونده تجاوز دنی آلوز سرانجام صادر شد

ستاره برزیلی پیشین بارسلونا به دلیل اثبات اتهامش به تجاوز برای مدتی طولانی پشت میله‌های زندان رفت؛ دنی آلوز ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ به تجاوز به یک زن اسپانیایی در یک کلاب شبانه در حومه بارسلونا متهم شد و از آن زمان در حبس به سر می‌برد تا دادگاهش برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مارکا، دادگاه رسیدگی‌کننده به پرونده دنی آلوز سرانجام حکم بازیکن پیشین تیم ملی برزیل را صادر کرد.

دنی آلوز ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ به تجاوز به یک زن اسپانیایی در یک کلاب شبانه در حومه بارسلونا متهم شد و از آن زمان در حبس به سر می‌برد تا دادگاهش برگزار شود.

فرآیند رسیدگی به پرونده آلوز پس از سه جلسه طولانی مدت روز هفتم فوریه به پایان رسید و اکنون ۱۵ روز پس از آن روز، رأی نهایی توسط قاضی الیزابت خیمنس صادر شده است که به موجب آن، اتهام ستاره سابق بارسلونا درباره تجاوز اثبات شده و او به جرم اعمال خشونت جنسی از سوی دادگاهی در بارسلونا به چهار سال و شش ماه حبس محکوم شد.

حکم صادر شده برای آلوز در حالی است که حداکثر مجازات تعیین شده در اسپانیا برای تجاوز ۱۲ سال است و این احتمال وجود داشت که برای او نیز با توجه به ماهیت اتفاق رخ داده، چنین مجازاتی در نظر گرفته شود.

Share