جعفرزاده ایمن آبادی در افتتاح ستاد انتخاباتی هادی حق شناس؛

انزلی نگین درخشان گیلان است | دکتر حق‌شناس از افتخارات ارزشمند استان و انزلی است

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر لزوم توجه ویژه دکتر حق‌شناس به وضعیت گمرک و بندر و سایر ادارات کل مستقر در این شهر ساحلی گفت: به داد منطقه آزاد انزلی برسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، دکتر غلامعلی جعفرزاده نماینده ادوار گیلان در مجلس شورای اسلامی شامگاه در آیین افتتاح ستاد مرکزی دکتر هادی حق‌شناس در بندر انزلی با بیان اینکه نماینده باید مدافع حقوق مردم باشدنه بله قربان گوی دولت اظهار کرد: در  مجلس یازدهم نماینده‌ای داشتیم که با ۴ هزار رای به مجلس رفته بود و باید بگویم عده‌ای منتظر هستند تا ملت قهر کنند و کسانی را که خودشان می‌خواهند به مجلس بفرستند تا در آنجا بله قربان گوی محض باشند و نفهمند چه چیزی تصویب و امضا می‌شود و عاقبت مردم چنین شود.
وی دکتر حق‌شناس نمایندگی موثر در مجلس هفتم و یکی از موفق‌ترین استانداران کشور دانست و من شاهد بودم  دکتر روحانی ضمن تقدیر  از دکتر حق‌شناس  به سایر استانداران توصیه می‌کرد از عملکرد اجرایی موفق استاندار گلستان الگو بگیرند.
جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به توانایی دکتر حق‌شناس و تالیف بالغ بر ۲ هزار تحلیل اقتصادی به عنوان امتیاز بعدی نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس انزلی نسبت به سایر رقیبانش افزود: اقتصاد مهمترین مشکل کنونی کشور است و  دکتر حق‌شناس در مورد مسائل جاری، مشکلات بانک مرکزی، فروش اوراق و موارد مهم اقتصادی و اجرایی دیگر تخصص دارد و باید بگویم من بیشترین اطلاعاتم را از تحلیل‌های آقای حق‌شناس می‌گرفتم.
وی بندر انزلی را  نگین شهر‌های استان گیلان برشمرد و اضافه کرد: زحمات سایر دوستان را نادیده گیرم ولی حق  بندرانزلی این نیست؟ عمق تالاب انزلی به شدت پایین آمده و این تالاب بین المللی ارزشمند متعلق به همه گیلان و ایران است.
جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر لزوم توجه ویژه دکتر حق‌شناس به وضعیت گمرک و بندر و سایر ادارات کل مستقر در این شهر ساحلی گفت: به داد منطقه آزاد انزلی برسید این منطقه تبدیل به حیاط خلوت شده و هرکس سواد ناچیزی دارد رئیس آنجا می‌شود و یک عده اعوان و انصار را همراه خود می‌کند که اصلا گیلان و انزلی را نمی‌شناسند و هرکاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند.
نماینده مردم رشت در مجلس نهم و دهم با تاکید بر اینکه مردم نباید با انتخابات قهر کنند تاکید کرد: کسانی که قصد دلسردی و ناامیدی مردم را دارند بدانند مردم ما چیزی به نام قهر نمی‌شناسند چرا که کشور و شهر و استان و نظام مال مردم است و فراموش نمی‌کنند که انقلاب مال همه مردم است.
وی با اشاره به تقدیم خون  ۲۳۰ هزار شهید برای آبیاری درخت تنومند انقلاب اسلامی اضافه کرد: زمان انتخابات اینترنت را گران می‌کنند، سهمیه بنزین را کم می‌کنند، دهک‌ها را قطع می‌کنند مستمری کمیته امداد را پرداخت نمی‌کنند ولی بدانند ملت ما به حرمت خون شهدا از این انقلاب و جمهوری اسلامی و نظام  دست نخواهند شست.
نماینده ادوار رشت با بیان اینکه مردم پایبند به قانون اساسی و تابع قوانین این کشور هستند ادامه داد: می‌خواهیم نماینده‌ای را به مجلس بفرستیم که مدافع حقوق مردم باشد و علاوه بر دارا بودن علم و آگاهی، توانمندی و سواد، دلسوز مردم باشد.
جعفرزاده با اشاره به اینکه مردم در این مشکلات و تورم و بیکاری نماینده دلسوز می‌خواهند گفت: من هیچ ستادی نرفتم با همه دوستان هم رفیقم و شاید امشب از من دلخور شوند، آقای حق‌شناس هم مرا دعوت نکرد من خودم تماس گرفتم و آمدم تا ضمن اعلام حمایت از دکتر حق‌شناس به عنوان مدیری با سوابق درخشان از مردم هم درخواست کنم که تلاش کنند تا انزلی و گیلان بک نماینده مقتدر و فعال در مجلس آتی داشته باشند.
نماینده مردم رشت در مجلس نهم و دهم افزود: از امشب کمک کنید و من هم هرچه در توان داشته باشم کمک می‌کنم چرا که مطمئنم دکتر حق‌شناس با نان حلالی که خورده و سر سفره‌ای که بزرگ شده راهی بهارستان می‌شود و در مجلس از حقوق مردم دفاع می‌کند و انشالله آرزوهایی که در حوزه اقتصاد داشتیم و داریم را عملی خواهد کرد.
جعفرزاده خاطر نشان کرد: مردم انزلی مردم قدرشناسی هستند و آقای حق‌شناس از افتخارات استان گیلان هستند و من به آقای حق‌شناس هم توصیه می‌کنم مردم توقع زیادی ندارند مردم را فراموش نکند، از حقوق مردم دفاع کند چرا که نماینده باید حرف مردم را بزند نه حرف دولت را و  متاسفم برای کسانی که در مسند مجلس نشسته یا می‌خواهند بنشینند و نمی‌دانند وظایف نماینده مردم چیست؟

Share