در نخستین دقایق شروع فرآیند انتخابات

استاندار گیلان با حضور در منزل شهیدان ساغری در انتخابات شرکت کرد

استاندار گیلان در نخستین دقایق شروع فرآیند انتخابات با حضور در منزل شهیدان والامقام ساغری در رشت رأی خود را به صندوق انداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اسدلله عباسی صبح امروز(جمعه) پس از شرکت درانتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و ثبت رای خود در منزل شهیدان والامقام ساغری و در جمع خبرنگاران با تاکید بر آمادگی تمامی صندوق‌ها و شعب اخذ رای در گیلان برای برگزاری انتخاباتی باشکوه اظهار کرد: رای دادن یک وظیفه ملی، شرعی، قانونی و انقلابی است که دشمن از آن هراس دارد ولی همزمان با سراسر کشور تمامی صندوق‌ها و شعب اخذ رای در گیلان آماده رای دادن مردم هستند و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وی با بیان اینکه امنیت کامل در تمامی شعب اخذ رای در گیلان برقرار است، گفت: بیش از هشت هزار نیرو امنیت انتخابات در سرتاسر گیلان را برعهده دارند.

استاندار گیلان با بیان اینکه اینکه انتخابات پیشرو یکی از سرنوشت‌ ساز ترین انتخابات در تاریخ جمهوری اسلامی است، گفت: استکبار همواره در نشست برای کاهش مشارکت در انتخابات بود لذا امروز مردم ایران اسلامی دعوت مقام معظم رهبری را لبیک گفته و پاسخی محکم به دشمن خواهند داد.

وی حضور در منزل شهیدان ساغری در آغاز فرآیند برگزاری انتخابات را یک توفیق بزرگ دانست و بیان کرد: امروز توفیق پیدا کردیم بعد از رای دادن مقام معظم رهبری در خدمت پدر شهیدان ساغری در منزل این شهیدان گرانقدر باشیم تا با توکل به خدا و به نیابت از شهیدان رای خود را به صندوق بیاندازیم.

استاندار گیلان با اشاره به نقش شهدا در ماندگاری انقلاب اسلامی در طول ۴۵ سال گذشته افزود: روز گذشته با خانواده شهدای مدافعان حرم و امنیت عهد و پیمان بسته و امروز پای صندوق رای آمدیم تا نشان دهیم مردم ایران اسلامی تا پای جان از انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

عباسی با ابراز خرسندی از حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای در ساعات ابتدایی آغاز فرآیند رای دهی بیان کرد: در همین دقایق ابتدایی استقبال جوانان به ویژه در رنج سنی ۱۸ تا ۲۰ سال بسیار پرشور است که قطعا این روند در ساعات آینده پرشور تر خواهد شد از این رو من به عنوان فرزند و خادم مردم گیلان از همگان درخواست دارم در همان ساعات نخست پای صندوق رای بیایند.
استاندار گیلان
دکتر اسدالله عباسی

Share