وحید پورحضرت شهردار بندرانزلی تاکید کرد

آمادگی کامل نیروها و تجهیزات شهرداری بندرانزلی برای مدیریت بحران احتمالی

پورحضرت گفت: کلیه نیروی‌های شهرداری در حوزه معاونت خدمات شهری هم اکنون در حالت آماده باش کامل و شبانه روزی به سر می‌برند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مهندس وحید پورحضرت شهردار بندرانزلی گفت: از ابتدای زمستان امسال جلسات ستاد مدیریت بحران شهرداری بندرانزلی با حضور معاونین، شهرداران نواحی، روسای سازمان‌ها و دواریر مرتبط با این ستاد تشکیل و پیش بینی‌های لازم برای مدیریت بحران‌های احتمالی از جمله بارش‌های سنگین باران، آبگرفتگی و حتی بارش باران صورت گرفته است.

شهردار بندرانزلی افزود: نیروها و تجهیزات شهرداری بندرانزلی در آمادگی کامل برای مدیریت بحران احتمالی و ارایه خدمات به همشهریان عزیز هستند و جای نگرانی وجود ندارد.

پورحضرت افزود: کلیه نیروی‌های شهرداری در حوزه معاونت خدمات شهری هم اکنون در حالت آماده باش کامل و شبانه روزی به سر می‌برند و حسب وظایف از پیش مصوب شده در جلسات ستاد مدیریت بحران شهرداری بندرانزلی عمل خواهند کرد.

شهردار بندانزلی گفت: شهروندان عزیز شهر بندرانزلی می‌توانند به صورت ۲۴ساعته با شماره ۱۳۷ شهرداری در ارتباط باشند و موارد و مشکلات احتمالی در محلات خود را به همکاران بنده گزارش دهند.

Share