میزان سرمایه گذاری فرزندتان در کانادا و هزینه های دریافت اقامت دائم را اعلام کنید

رائفی پور به قالیباف: چرا پسرتان (اسحاق) به دنبال اقامت کانادا است؟

رائفی پور خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: میزان سرمایه گذاری فرزندتان در کانادا، هزینه های مربوط به دریافت اقامت دائم در آن کشور، هزینه های حقوقی شکایت مذکور از چه منبعی تامین و چگونه پرداخت شده است؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  علی اکبر رائفی‌پور که جنجال‌های اخیر وی بر سر رشوه گرفتن نمایندگان و ماجرای ۱۴۰ سکه و همچنین پول‌پاشی محمد سعید احدیان دستیار محمدباقر قالیباف در مجلس شورای اسلامی سرو صدای زیاد به پا کرده بود، اینبار نیز در شبکه اجتماعی ایکس درباره اقامت فرزند قالیباف در کانادا نامه‌ای بلندبالا خطاب به وی به شرح زیر نوشته است:

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

جناب آقای قالیباف

با توجه به جایگاه خطیر شما به عنوان رئیس قوه مقننه از یک سو همچنین دشمنی‌های همه جانبه دولت کانادا علیه ایران از سوی دیگر؛ لطفا هرچه سریعتر درباره صحت و سقم مسائل مطرح شده پیرامون درخواست اقامت دائم فرزندتان آقای اسحاق قالیباف از دولت متخاصم کانادا شفاف‌سازی فرمایید.

همچنین از آنجا که شما در اعلامیه شفافیت اموال و دارایی‌های خود و خانوادتان که با مطالبه بنده در سال ۱۳۹۶ از کاندیداهای ریاست جمهوری صورت گرفت؛ اعلام فرموده‌اید که پسرتان یک خودرو پاترول مدل ۷۱، یک دستگاه موتور سیکلت و در مجموع یک میلیون در حساب بانکی خود داشته اند!

بفرمایید در صورت صحت؛ اولا چرا باید فرزند یکی از مهمترین مسئولین نظام بدنبال دریافت اقامت دائم از یک کشور معاند و متخاصم باشد؟

ثانیا میزان سرمایه‌گذاری فرزندتان در کانادا هزینه‌های مربوط به دریافت اقامت دائم در آن کشور، همچنین هزینه‌های حقوقی شکایت مذکور در همان سال‌ها از چه منبعی تامین و چگونه پرداخت شده است؟

پی نوشت: به فرض صحت، همین که ما توانسته‌ایم از این مسئله آگاه شویم مدیون شفافیت پرونده‌های قضایی در کانادا هستیم و الا از طریق جناب قالیباف و خانواده‌شان چیزی درز نکرده است. به امید روزی که بنا بر سفارش امام علی (ع) و رهبر انقلاب، روح شفافیت در جای جای حکمرانی کشور و عملکرد مسئولین ما ساری و جاری باشد. که صد البته با یاری مردم چنین روزی نزدیک است ان شاءالله

او این توئیت را با هشتگ #اینبار فرق می‌کند منتشر کرده است

Share