ستاد انتخابات گیلان اعلام کرد

۵ نفر دیگر به تاییدصلاحیت شدگان مجلس اضافه شد

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت: در لیست ۵ نفر اخیر ۳نفر از حوزه انتخابیه رشت و خمام و دو نفر هم از حوزه انتخابیه رودسر و املش و فومن و شفت به مجموع تایید صلاحیت شدگان اضافه شد.

انتخابات 1402 مجلس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جواد شفیعی ثابت دبیر ستاد انتخابات گیلان اظهار کرد: شورای محترم نگهبان در مهلت قانونی بررسی اعتراض داوطلبان تا کنون ۴ لیست تائید صلاحیت شدگان را ابلاغ و اعلام کرده است که در لیست دور چهارم به تعداد ۵ نفر به تائید صلاحیت شدگان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس اضافه شد.
سخنگوی ستاد انتخابات گیلان افزود: هیات نظارت استان و مرکزی ابتدا ۳۵۸ نفر را تائید صلاحیت کردند و سپس در ۴ مرحله شورای نگهبان جمعا ۹۴ نفر را تائید صلاحیت اعلام کرد و مجموع تایید شدگان به ۴۵۲ نفر رسید که در این فاصله با احتساب انصراف ۶نفر پس از دریافت تایید از هیات نظارت مجموع داوطلبانی که در یازده حوزه انتخابیه گیلان هستند به ۴۴۶ نفر رسیده است.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت: در لیست ۵ نفر اخیر ۳نفر از حوزه انتخابیه رشت و خمام و دو نفر هم از حوزه انتخابیه رودسر و املش و فومن و شفت به مجموع تایید صلاحیت شدگان اضافه شد و شورای نگهبان تا ۲۰ بهمن همچنان امکان قانونی افزایش تائید داوطلبان را دارد.

Share