مدیرکل راهداری گیلان خبر داد:

بارش شدید برف در ۶ محور گیلان | تداوم انسداد در محور پونل- خلخال

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از بارش شدید برف در ۶ محور این استان خبر داد و گفت: بارش برف به برخی محورهای گیلان به ۴۵ سانتیمتر می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا غلامعلی نیک فهم در گفت و گو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های استان گیلان اظهار کرد: زندانه در محور پونل- خلخال به دلیل احتمال ریزش بهمن و نبود ایمنی کافی مسدود است.

مدیرکل راهداری گیلان با بیان اینکه ارتفاع برف در محور پونل – خلخال و اسالم-خلخال به ۴۵ سانتیمتر می‌رسد، گفت: بارش خفیف برف ️ در محور سیاهکل – دیلمان و بره سر – قوشه لانه- کلیشم با حداکثر ارتفاع ۱۵ سانتیمتر گزارش شده است.

نیک فهم با بیان اینکه ارتفاع بارش برف در محور بهارستان – آقچای و ماسال – گیلوان نیز به ۱۵ سانتیمتر رسیده است و بارش شدت دارد، اضافه کرد: ارتفاع برف در محورهای بلوردکان – خصیب دشت ۱۰ سانتیمتر، فومن – ماسوله، توتکابن- حشمت آباد و رودسر – لات محله حداکثر ۵ سانتیمتر گزارش شده است.

مدیرکل راهداری گیلان از انسداد محور پونل-خلخال از محدوده زندانه به دلیل احتمال ریزش و نبود ایمنی کافی به دلیل بارش شدید برف خبر داد و بیان کرد: ️ گردنه حیران در محور آستارا-اردبیل همراه با بارش شدید برف با ارتفاع ۴۰ سانتیمتر گزارش شده و همچنین گردنه الماس در محور اسالم-خلخال همراه بارش شدید برف و ارتفاع ۴۵ سانتیمتر گزارش شده است.

نیک فهم با اشاره به اینکه گردنه کوهین در محور رشت – قزوین بارش شدید برف و کولاک گزارش شده است، ادامه داد: رانندگان برای تردد در جاده‌های کوهستانی و برف گیر رانندگان زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

وی با بیان اینکه تردد در محورهای مواصلاتی استان در جریان است، گفت: شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های گیلان به صورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی کلیه محورهای مواصلاتی استان گیلان و محورهای ارتباطی استان‌های همجوار است.

Share