راز محبوبیت ناصر طهماسب بین مردم، صداقت او بود

محمود پاک‌نیت: کسانی که به طهماسب صدافروش گفتند، خودفروخته‌اند

محمود پاک‌نیت، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من اصلا این حرف که عده‌ای گفتند مرحوم ناصر طهماسب صدافروشی کرده را قبول ندارم. فقط می‌دانم مردم هر کس را با عشق برای آن‌ها کار کند، دوست دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمود پاک‌نیت بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با فارس درباره درگذشت ناصر طهماسب گوینده و دوبلور پیشکسوت گفت: مرحوم ناصر طهماسب صدایی کمیاب یا به عبارتی بهتر نایاب داشت. او عمر و زندگی‌اش را در این راه گذاشت. می‌توانست مثل خیلی‌ها به تفریح بپردازد اما برای مردم ارزش قائل بود.

وی ادامه داد: ناصر طهماسب صداپیشه بی‌نظیری بود و بجای شخصیت‌های مختلفی در فیلم‌ها صداپیشگی کرد. راز محبوبیت ناصر طهماسب بین مردم، صداقت او بود. هرکس صادق باشد مورد علاقه مردم است. شهرت، با تبلیغ دیگران به دست می‌آید اما محبوبیت از راه صداقتِ خودِ شخص به وجود می‌آید. مرحوم طهماسب نسبت به مردم کشورش تعهد داشت.

پاک‌نیت بیان کرد: من اصلا این حرف که عده‌ای گفتند مرحوم ناصر طهماسب صدافروشی کرده را قبول ندارم. من کاری با این قضاوت‌های نابجا ندارم، فقط می‌دانم مردم هرکس که با عشق برای آن‌ها کار کند را دوست دارند. من کسانی که درباره این مرد بزرگ چنین حرفی زده‌اند را ضعیف النفس می‌دانم. باید بگویم کسانی که به ناصر طهماسب صدافروش گفتند، خودفروخته هستند.

Share