عذرخواهی گولسیانی از هواداران پرسپولیس و تایید خبر ارسال نوتیس به باشگاه

گولسیانی: پول نداشتم و به باشگاه نوتیس دادم | نقشه قربانی کردن من با موفقیت انجام شد

مدافع گرجستانی تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار پستی در فضای مجازی تایید کرد که به این باشگاه اخطار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر الدحیل قطر شکست خورد و نتوانست به دور بعدی راه پیدا کند. گئورگی گولسیانی در این بازی ضربه پنالتی خود را از دست داد و دو دقیقه بعد با یک اشتباه زمینه گل پیروزی الدحیل را فراهم کرد تا به عنوان یکی از مقصرین اصلی این شکست معرفی شود.

او حالا با انتشار پستی در فضای مجازی موضوعاتی را عنوان کرد. متن این نوشته به شرح زیر است:

خانواده و هواداران عزیز پرسپولیس می‌خواهم بابت بازی قبل عذرخواهی و ناامیدی خود را اعلام کنم. من پیام‌های تشویق‌کننده و همچنین پیام‌های فحش‌دهنده زیادی دریافت کرده‌ام، این بخشی از فوتبال است بنابراین قابل قبول است. من در ضربه پنالتی شانس زیادی داشتم تا شما را خوشحال کنم، به آن اعتماد هم داشتم، اما در فوتبال برای هر بازیکنی این اتفاق می‌افتد. بطری‌ها و سنگ‌های زیادی به سمت ما پرتاب شد، به تیمی که سال گذشته تمام جام‌ها را برد، تیمی که هنوز چیزهای زیادی برای اثبات دارد. ما یک خانواده بزرگ هستیم، امنیت و احترام خانواده در هر موقعیتی از همه مهمتر است.

حالا داستان دوم که مردم خیلی از من می‌پرسند که آیا من واقعاً یک نامه اخطار برای تاخیر در پرداخت به باشگاه فرستادم یا خیر. بله، من واقعاً آن را ارسال کردم. من معتقدم پول مهمترین چیز در زندگی نیست، اما گاهی اوقات دوره های سخت ظاهر می شود، زمانی که ما کاملاً بی پول هستیم و باید مراقب خانواده خود باشیم. من خجالت نمی‌کشم که بگویم هر یک درصدی که در زندگی‌ام به دست آورده‌ام با لیترهای ریخته شده عرقم به دست می‌آید و من در قبال خانواده عظیمم مسئولیت کامل دارم و وقتی آنها در رنج هستند هرگز از انجام هیچ کار سختی دریغ نخواهم کرد.

موضوع این است که بیش از سه ماه از آخرین پرداختی‌ام می‌گذرد. یک ماه پیش با نمایندگان باشگاه صحبت کردم و وضعیت بد مالی خود را به وضوح توضیح دادم و درخواست حمایت احتمالی کردم. قول هایی گرفتم، اما … برای بار دوم کمک خواستم، دوباره قول هایی گرفتم که هرگز محقق نشد. در این مدت دوستان عزیزم، برخی از هم تیمی ها و یکی از هواداران ما کمک های فراموش نشدنی و گرانبهایی را برای من و خانواده ام انجام دادند. دو هفته پیش، یک نامه هشدار رسمی به باشگاه فرستادم، اما هنوز منتظر هستم. برای جلوگیری از انتشار اطلاعات داخلی، به هیچ کس و فقط اعضای باشگاه اطلاع ندادم. بعد از بازی قبلی این اطلاعات در همه رسانه‌ها پخش شده است. خواسته یا ناخواسته نقشه قربانی که تمام عصبانیت مردم را به سمت من هدایت کند با موفقیت اجرا شد. یک خانواده قوی همیشه سعی می کند مشکلات خانوادگی درون خانواده را حل کند و هرگز یکی از اعضای خانواده را قربانی عدالت عمومی نمی‌کند.

Share