پلیس اماکن اعلام کرد؛

پلمب یک دندانپزشکی در گلسار رشت | جلوگیری از ادامه فعالیت خانم ۳۲ساله

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت یک واحد پزشکی غیرمجاز در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ «علی حیدرخواه»، به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم و استمرار و ادامه فعالیت‌های پلیس در راستای حفظ امنیت و سلامتی مردم تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به همراه کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی، پس از اطمینان از فعالیت غیرمجاز موسسه دندانپزشکی در منطقه گلسار، دندانپزشکی غیرمجاز و متخلف را شناسایی کردند.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان تصریح کرد: این مؤسسه دندانپزشکی که با تصدی‌گری و مدیریت خانمی ۳۲ساله اقدام به ارائه خدمات دندانپزشکی به صورت غیرمجاز به مردم می‌نمود، پلمب و از ادامه کار آن جلوگیری شد.

این مقام انتظامی افزود: متخلفان که با ارائه مجوز پزشکی افراد غیر اقدامات پزشکی انجام می‌دادند پس از جلوگیری از فعالیت به مرجع قضائی صالحه معرفی شدند.

سرهنگ حیدرخواه در پایان با بیان اینکه پلیس با افراد سودجو که سلامتی جامعه را به خطر می‌اندازند برخورد قاطعانه خواهد کرد از مردم خواست، برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share