مدیرعامل برق منطقه ای گیلان؛

پروژه های فعال برق گیلان باید قبل از اوج بار سال آتی به بهره برداری برسند

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در دیدار با کارکنان ستادی شرکت بر پیگیری جدی پروژه ها تا حصول نتیجه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،  محمود دشت بزرگ مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان در حرکتی تازه به اتفاق تنی چند از مدیران با حضور در محل کار معاونت ها، دفاتر و ادارات ستاد برق منطقه‌ای گیلان با مجموعه کارکنان این شرکت دیدار و گفت وگو داشت.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان ضمن بررسی چگونگی روند کاری معاونتها به صورت حضوری و از نزدیک، دستورات لازم برای تسریع کارها را صادر کردند و خواستار تلاش مضاعف در خدمت رسانی به مردم شدند.

محمود دشت بزرگ  ضمن تشکر از زحمات کارکنان گفت: پروژه های فعال و در دست اقدامی که باید قبل از اوج بار سال آتی به بهره برداری برسند، به طور مستمر پیگیری و دنبال شوند و با برنامه و تلاش شبانه روزی به نتیجه برسند.

وی افزود: عدم بهره برداری از پروژه ها در موعد مقرر، معایب و زیان های متعددی از جمله از دست رفتن منابع مادی، عدم برخورداری از مزایای بهره برداری بهنگام از پروژه ها توسط مردم شریف و فهیم استان، به هدر رفتن وقت، توان و زحمات کارشناسی و… دارد که گاها جبران عواقب آن غیرقابل ممکن می باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: انتظار می رود در اجرای پروژه ها، برنامه های دقیق با تمام جزئیات داشته باشیم و تا حصول نتیجه، دست از کار و تلاش برنداریم.

Share