با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد گیلان؛

قاسم مصفا سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور حکمی ، ” قاسم مصفا ” را با حفظ سمت ، به عنوان ” سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای ” اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، امیرحسین طاهری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور حکمی «قاسم مصفا» را با حفظ سمت «رییس گروه امور رسانه»، به عنوان «سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای» اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب کرد.

در مراسم تکریم محمد نیک بخش و معارفه قاسم مصفا که روز پنجشنبه ۱۶ آذر ماه ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش‌های سرپرست پیشین، به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای اشاره نمود و اجرای درست و اصولی برنامه‌ها و تکالیف ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حوزه را مورد تأکید قرار داد.

امیرحسین طاهری پویایی فزون‌تر معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل و استفاده شایسته از ظرفیت نیروی انسانی غنی با در نظر داشتن مولفه‌های تعامل، هم افزایی و همگرایی با اهالی فرهنگ و رسانه استان را از انتظارات خود از سرپرست جدید این معاونت ذکر کرد.

وی ادامه داد: انجام فعالیت‌ها و تلاش‌ها باید نتیجه‌ای ملموس برای مردم و به طور مشخص اهالی فرهنگ و هنر داشته باشد و در صورت تحقق این مهم، تحولاتی مثبت را شاهد خواهیم بود.

در پایان این مراسم با قدردانی از محمد نیک بخش سرپرست پیشین، حکم انتصاب قاسم مصفا به عنوان سرپرست جدید معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به او اعطا شد.

«قاسم مصفا» متولد ۱۳۶۰ در رشت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت فرهنگی است. او از کارکنان رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با ۱۷ سال سابقه خدمت می‌باشد که از سال ۱۳۸۵ در حوزه روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان مشغول بوده است و از سال ۱۳۹۰ مسئولیت روابط عمومی این حوزه را بر عهده داشت. و پس از آن مسئولیت‌های مختلفی از قبیل: کارشناس ارزیابی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی، مسوول هماهنگی، رصد و پایش رسانه‌ها، کارشناس شورای فرهنگ عمومی و رئیس گروه امور رسانه اداره کل را در کارنامه دارد.

مصفا از مدیران جوان و خوشنام فرهنگ و ارشاد اسلامی است که طی این سال‌ها توانست چندین بار در ارزیابی عملکرد یکساله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ادارات تابعه، عنوان روابط عمومی برتر را در بین استان‌ها کسب نماید.

Share