راهداری: بنر قدردانی از حریم جاده جمع‌آوری شد

حضور یا عدم حضور نماینده چه فرقی برای مردم خمام می‌کند؟!

مسوول نمایندگی راهداری در خمام از جمع‌آوری بنر نصب‌شده برای یکی‌از نمایندگان مجلس به‌دلیل قرارگیری در حریم راه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سخنگوی شورای شهر خمام با بیان اینکه تاکنون هیچ‌گونه کمکی به‌جز وعده از نمایندگان شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس درخصوص سایت زباله خواچکین دریافت نکرده‌ایم، عنوان کرد: از محتوای بنر نصب‌ شده برای یکی‌ از نمایندگان در ورودی شهر تاکنون منفعتی برای این‌شهر حاصل‌نشده و احتمال می‌رود نماینده مذکور از جانمایی آن بی‌خبر باشد.

جلیل غیاثی امروز در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان آنکه انتظار ما از نمایندگان دستاوردهای عملی و مستمر در مسیر توسعه شهرستان است، تصریح کرد: بهتر است وعده‌ها و تبلیغات نخ‌نمای غیرقابل باور را کنار گذاشته و نمایندگان به مردم شهرستان خمام شفاف پاسخ‌ دهند که حضورشان در مجلس شورای اسلامی با عدم حضورشان، یا نداشتن نماینده چه فرقی می‌کند! دستاوردهای دوران بهارستان‌نشینی برای این‌ شهرستان در دوره چهارساله چه بوده؟ چه عمل مثبتی برای معضل زباله که تبدیل به یک‌چالش عظیم اجتماعی شده انجام داده‌اند؟ برای تجهیز ناوگان آتش‌نشانی خمام چه کرده‌اند؛ جز آنکه خودروی فوماتیک ما به شهرستان دیگری اختصاص داده‌شده و نمایندگان تنها نظاره‌گر بوده‌اند!

این‌عضو شورا با تاکید بر آنکه باید مشخص‌ گردد که برای حل مشکلات کمربندی و میدان حادثه‌آفرین آن، بلاتکلیفی هکتارها زمین مردم که سال‌ها بی‌استفاده مانده و مالکان را از حق استیفای منفعت محروم کرده‌اند چه گام عملی‌ای برداشته شده یا چرا در زمینه جذب اعتبارات دولتی با دوران بخش‌بودن تفاوتی حاصل نگردیده، ادامه داد: شمردن عدم توانایی نمایندگان در برآورده‌کردن وعده‌های انتخاباتی خارج‌از حوصله بوده، اما صدها سوال دیگر وجود دارد که پاسخ سوال نخست را برای شهروندان مشخص خواهد کرد.

بنر قدردانی از حریم جاده جمع‌آوری شد

مسوول نمایندگی راهداری در خمام از جمع‌آوری بنر نصب‌شده برای یکی‌از نمایندگان مجلس به‌دلیل قرارگیری در حریم راه خبر داد.
علی رمضان‌پور در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان اینکه بنر مذکور صبح امروز توسط عوامل راهداری جمع‌آوری گردید، تصریح کرد: نصب هرگونه بنر تبریک، تسلیت، قدردانی و … در حریم راه‌ها ممنوع است.
این‌مسوول با اشاره به دستور مستقیم دادستان خمام در رابطه با ممانعت در نصب بنرهای اینچنینی در سطح شهرستان، افزود: امیدواریم مردم با ما همکاری لازم را داشته و از نصب بنر در حریم جاده خودداری کنند.

Share