در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران؛

تجلیل از دو سرمایه گذار و صادرکننده منطقه آزاد انزلی+ تصاویر

در مراسم تجلیل از سرمایه گذاران و صادرکنندگان نمونه مناطق آزاد که به عنوان بخش جنبی دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران، برگزار شد، از دو شرکت سرمایه گذار و صادرکننده برتر منطقه آزاد انزلی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مراسم تجلیل از سرمایه گذاران و صادرکنندگان نمونه مناطق آزاد، به عنوان بخش جنبی دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران، برگزار شد.  در این رویداد که با حضور حجت اله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، مدیران عامل مناطق آزاد برپا شد، از اشکان پوررشید مدیرعامل شرکت روژه مکث به عنوان سرمایه گذار برتر و کاوه عزیزی ها مدیر عامل شرکت پیشگامان شیمی به عنوان صادر کننده برتر مناطق آزاد تقدیر به عمل آمد.

بنابراین گزارش شرکت روژه مکث در حوزه تولید چسب و پانسمان پزشکی و شرکت پیشگامان شیمی نیز در زمینه تولید هیدروکربن سبک و سنگین و روغن های صنعتی در منطقه آزاد انزلی مشغول به فعالیت می باشند. گفتنی است منطقه آزاد انزلی دارای ۱۶۰ واحد تولیدی صنعتی در قالب دو شهرک صنعتی است و طرح ایجاد سومین شهرک صنعتی توسعه شهرک صنعتی ناحیه یک این منطقه به منظور جذب حداکثری تولید و صادرکنندگان به بازار اوراسیا و روسیه در دستور کار سازمان منطقه آزاد انزلی قرار دارد.

Share