از ۳۸ متری لویزان تا ۱۰۰ متری دریاچه؛

با ۳ میلیارد چه خانه‎ای می‌توان در تهران خرید؟

آپارتمانی ۳۸ متری در لویزان درحالی که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته و یک اتاق خواب داشته باشد، معادل ۳ میلیارد تومان ارزش دارد همچنین واحد آپارتمانی ۳ساله در اتابک با متراژ ۶۵ متر و یک اتاق خواب در روزهای گذشته معادل ۳ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از اقتصادآنلاین، قصد خرید خانه با بودجه ۳ میلیارد تومان را در مناطق مختلف تهران را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

آپارتمانی ۳۸ متری در لویزان درحالی که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته و یک اتاق خواب داشته باشد، معادل ۳ میلیارد تومان ارزش دارد.

واحد آپارتمانی ۳ساله در اتابک با متراژ ۶۵ متر و یک اتاق خواب در روزهای گذشته معادل ۳ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی دیگر در وحیدیه با متراژ ۴۵ متر و سنی معادل ۱۲ سال درحالی که این واحد یک خوابه است معادل ۳ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی نوساز در دریاچه شهدای خلیج با متراژ ۱۰۰ متر و دو اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در تهرانپارس شرقی را دارید، با سرمایه ۳ میلیارد تومان می‌توانید واحدی نوساز با متراژ ۸۷ متر را خریداری کنید.

همچنین واحدی دیگر در خواجه نظام الملک با متراژ ۳۴ متر و سنی معادل ۶ سال درحالی که این واحد یک خوابه است معادل ۳ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین برای خرید واحدی دیگر در چیتگر با متراژ ۵۰ متر که نوساز است، به سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۹۴ متری در بریانک درحالی که ۲۳ سال از ساخت آن گذشته و دو اتاق خواب داشته باشد، معادل ۳ میلیارد تومان ارزش دارد.

همچنین برای خرید واحدی دیگر در مهرآباد جنوبی با متراژ ۶۲ متر که ۲۰ساله است، و دارای امکاناتی که به گفته اگهی دهنده است فول بازسازی سالن پرده خور نقشه بی‌نظیر گذر عالی تخلیه سند تک برگ دسترسی به بی‌ار تی دسترسی به اتوبان سعیدی دسترسی به میدان فتح برای خرید این واحد به سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان احتیاج دارید.

Share