دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خبر داد:

آغاز طراحی لباس جراحی اسلامی برای رعایت حدود شرعی در اتاق عمل

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: رسیدگی به شکایت‌ها و نارضایتی‌های مردم از دستگاه‌های اجرایی یکی از مهم‌ترین مواردی است که این ستاد به عنوان یک امر به معروف مهم دنبال می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الاسلام محمدحسین طاهری آکِردی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا اظهار کرد: ستاد امربه معروف و نهی از منکر به حیطه وظایف تخصصی و کارشناسی ادارات ورود نمی‌کند اما پیشنهادات خود را برای رضایت بیشتر مردم ارائه می‌کند.

وی ادامه داد: سازمان‌های مختلفی با ستاد امر به معروف و نهی از منکر همکاری می‌کنند که یکی از موارد آن همکاری خوب سازمان تامین اجتماعی برای طراحی ۱۲ مدل لباس جراحی اسلامی بیماران در اتاق عمل است تا حدود شرعی رعایت شود.

حجت الاسلام آکردی اضافه کرد: یکی دیگر از مواردی که با کمک این ستاد حل شد، انباشت زباله در یکی از شهرهای مازندران بود که با گزارش ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دستور مستقیم رییس جمهور، این مشکل در کمتر از چهار روز حل شد و مردم منطقه موردنظر خوشحال شدند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به پیگیری‌ها برای راه‌اندازی رشته امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه‌ها نیز گفت: کد برخی تک درس‌ها گرفته و نهایی شده و برنامه‌ریزی برای گرفتن کد رشته نیز ادامه دارد.

Share