کشف حجاب سازمان یافته تکذیب شد

دستگیری عاملان ناهنجاری در گلسار رشت | آنها قصد شرکت در جشن تولد را داشتند

۴ نفر از عاملان ناهنجاری و حرکات نامتعارف در منطقه گلسار رشت که تصاویر این اقدام آن‌ها در فضای مجازی منتشر شده بود در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در پی انتشار تصاویری از ۴ دختر که با وضعیت نابهنجار در منطقه گلسار شهر رشت اقدام به حرکات نامتعارف، ناهنجاری اجتماعی و عدم رعایت شئون اسلامی کرده و تصاویر این اقدام آن‌ها در فضای مجازی با مضمون کشف حجاب سازمان یافته منتشر شده بود، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

برپایه گزارش پلیس گیلان، با اقدامات پلیسی و فنی صورت گرفته در کمتر از ۴۸ ساعت متهمان این پرونده شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر شدند.

این گزارش می‌افزاید عاملان ناهنجاری با ابراز ندامت و پشیمانی از اقدامات خود عنوان کردند که ماجرای کشف حجاب سازمان یافته از اساس کذب است و قصد شرکت در یک مراسم جشن تولد را داشته که در زمان زمان ثبت تصاویر از خود در خیابان، فردی ناشناس از داخل منزلش اقدام به فیلمبرداری از حرکات آن‌ها و انتشار آن در فضای مجازی کرده است.

لازم به ذکر است، افراد دستگیر شده که نوجوان هستند با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و اقدامات لازم برای دستگیری عامل انتشار تصاویر در حال انجام است.

Share