عملیات آتش نشانی رشت؛

سقوط پراید با راننده به داخل رودخانه | راننده با شنا جان خودش را نجات داد

در این حادثه خودرو سواری پراید؛ بهمراه راننده به داخل رودخانه سقوط کرده بود و راننده که لحظات حادثه و رهایی از آب بواسطه شوک حادثه از خاطرش رفته بود؛ قبل از رسیدن تیم عملیات با تکیه بر فنون شنا از خودرو خارج و خود را به مکان امن رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حادثه سقوط خودروی سواری در ساعت ۱۰:۵۲ صبح امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

سریعا ۶ تن از اعضای تیم نجات و افسر ارشد بهمراه یک دستگاه خودروی نجات به محل حادثه واقع در جاده جیرده جنب ورزشگاه سردار جنگل اعزام شدند.

 در این حادثه خودرو سواری پراید؛ بهمراه راننده به داخل رودخانه سقوط کرده بود و راننده که لحظات حادثه و رهایی از آب بواسطه شوک حادثه از خاطرش رفته بود؛ قبل از رسیدن تیم عملیات با تکیه بر فنون شنا از خودرو خارج و خود را به مکان امن رسانده بود.

تیم عملیاتی بلافاصله اقدامات لازم جهت گره زدن بدنه خودرو به ابزار مطمئن اقدام کردند تا با توجه به تراکم شدید آب رودخانه از غرق شدگی، تلاطم و جنبش خودرو جلوگیری شود.

خوشبختانه راننده در سلامت کامل بود و آتش نشانان پس از حفظ ایمنی خودرو جهت انجام عملیات‌های بعدی توسط جرثقیل امداد؛ به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

شایان ذکر است: تیم غواصان با توجه به خارج شدن راننده از میانه راه به ایستگاه مربوطه بازگشته بودند.

Share