شهردار لاهیجان عنوان کرد؛

آمادگی ستاد عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان|مسیرهای اولویت‌بندی شده برای بازگشایی مسیرها

شهردار لاهیجان گفت: ستاد عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان آماده خدمات رسانی به شهروندان است. دستگاه‌های ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین شهرداری و بخش خصوصی آماده ارائه خدمات و برف روبی معابر هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رضا زنده دل شهردار لاهیجان در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری که با حضور، معاونان و مدیران شهرداری در سالن جلسات ساختمان ستادی شهرداری لاهیجان برگزار شد، افزود: با توجه به تجربیات موفق سال‌های گذشته، شرح وظایف هر یک از اعضای ستاد بحران در بارش برف مشخص بوده و مسیرهای اولویت‌بندی شده برای بازگشایی مسیرها تعیین شده است.

شهردار لاهیجان اضافه کرد: دستگاه‌های ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین شهرداری و بخش خصوصی آماده ارائه خدمات و برف روبی معابر هستند و همزمان با آغاز بارش برف کار خود را شروع خواهند کرد.

زنده دل گفت: با اقدام به موقع واحدهای شهرداری آمادگی لازم برای عملیات زمستانی شهرداری وجود دارد و هدف ما رضایت مندی مردم فهیم می‌باشد.

بررسی شرح وظایف هر یک از اعضای ستاد بحران در بارش برف و زمان وقوع بحران، به روزرسانی مسیرهای اولویت‌بندی شده برای بازگشایی معابر در زمان بارش برف، برنامه ریزی مانور خودرویی ستاد بحران، بررسی تجهیزات ناوگان موتوری و خودرویی، قرار داد با پیمانکاران بخش خصوصی برای در اختیار گذاشتن دستگاههای سنگین در زمان بحران، برنامه ریزی هرس درختان و شناسایی درختان پوسیده، تقویت و ارتقای سیستم بیسیم از مهم‌ترین مباحث جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری لاهیجان بود.

Share