مدیرعامل توزیع برق گیلان در جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل:

هنگام وقوع بحران پاسخگویی بسیار مهم است | آمادگی لازم برای پیشگیری از خسارات احتمالی

مدیرعامل توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: هنگام وقوع بحران پاسخگویی بسیار مهم است و همکاران آمادگی لازم برای پاسخگویی و دریافت آدرس‌های محل وقوع مشکل را به بهترین شکل داشته باشند.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل با حضور محمدتقی مهدیزاده، مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد.

در این جلسه مهدیزاده گفت: براساس تجربیات سالیان گذشته، در استان گیلان و در فصل زمستان شاهد وقوع موج‌های بارشی و سرد هستیم که ممکن است پایداری شبکه‌های توزیع برق را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: تمامی امورها و ادارات تابعه باید آمادگی لازم برای پیشگیری از خسارات احتمالی را داشته باشند از این رو تمامی خودروهای عملیاتی باید با معاینات فنی لازم و سوخت گیری آماده اقدام باشند همچنین مرخصی‌های همکاران در واحدهای اجرایی ستاد و امورهای تابعه در زمان وقوع بحران لغو و اطلاع‌رسانی لازم به پیمانکاران طرف قرارداد نیز می‌بایست صورت پذیرد.

مدیرعامل توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: هنگام وقوع بحران پاسخگویی بسیار مهم است و همکاران آمادگی لازم برای پاسخگویی و دریافت آدرس‌های محل وقوع مشکل را به بهترین شکل داشته باشند.

وی اظهار داشت: امروزه زندگی تمام مردم وابستگی شدیدی به انرژی برق و نعمت روشنایی دارد از این رو همگی باید تلاش کنیم تا در سریع‌ترین زمان خسارات احتمالی را برطرف کرده وخدمتگزار خوبی برای مردم شریف استان باشیم.

مهدیزاده تاکید کرد: اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مهم از جمله احداث کابل خودنگهدار و تاب آوری برای بهسازی و مقاوم‌سازی شبکه‌ها باید با جدیت و سرعت ادامه پیدا کند.

مدیرعامل توزیع برق گیلان افزود: ضروری است مناطقی که دارای کاستی‌هایی می‌باشند، پس از بررسی و شناسایی با توجه به امکانات موجود نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود.

وی در پایان تاکید کرد: راحت‌ترین راه برای ارسال آدرس‌های های خاموشی از سوی مردم دانلود و نصب اپلیکیشن برق من می‌باشد از طریق سایت شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir قابل دسترس است.

همچنین در این جلسه علی‌اکبر جوهری، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ بهمراه شهرام فلاح فعال رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل توزیع برق گیلان به ارائه موضوعات مرتبط در خصوص آمادگی در مقابل بحران و آسیب‌شناسی ادوار گذشته در سطح شرکت پرداختند.

Share