با انتشار پستی در اینستاگرام؛

نکونام رسما پیشنهاد دستیاری کی‌روش را رد کرد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد که در تیم ملی فعالیت نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جواد نکونام با انتشار متنی در صفحه شخصی خود رسما اعلام کرد که به عنوان مربی، تیم ملی فوتبال ایران را همراهی نخواهد کرد.

او نوشته است: گرچه پیش از این بارها باشگاه فولاد خوزستان مخالفتش با پیوستن من به تیم ملی را  اعلام کرده بود، لازم می‌دانم شخصا موضوع را پایان یافته اعلام کنم. از کارلوس کی‌روش عزیز، سرمربی با دانش و محترم تیم ملی و نیز آقای مهدی تاج، رئیس فدراسیون و دیگر اعضای هیات رئیسه فدراسیون تشکر می‌کنم که نیمکت پر افتخار تیم ملی را به من پیشنهاد دادند. تصور می‌کنم که ادامه بحث درباره حضورم در تیم ملی، نه به نفع من و این تیم و نه به نفع فولاد است. برای من، فولاد خوزستان مثل تیم ملی خواهد بود و برای تیم ملی کشورم آینده روشنی آرزو دارم. امیدوارم این تیم همانی باشد که مردم ایران می‌خواهند.

بعد از حضور کی‌روش در ایران، این مربی پرتغالی خواهان حضور جواد نکونام به عنوان دستیار در تیم ملی ایران بود که  بعد از مخالفت باشگاه فولاد خوزستان، حالا نکونام رسما این پیشنهاد را رد کرده است.

تیم فوتبال فولاد خوزستان با هدایت جواد نکونام در پایان هفته یازدهم فصل بیست و دوم لیگ برتر با ۱۲ امتیاز در رده دهم قراردارد.

Share