در پنجمین روز از هفته دولت

افتتاح پروژه های برق رسانی شهرستان رودبار

در پنجمین روز از هفته دولت که بعنوان اخلاق و معنویت نامگذاری شده است ۱۴ پروژه برق رسانی شهرستان رودبار بصورت تجمیعی و نمادین در روستای ساری چم لوشان به افتتاح و بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در آئین بهره برداری از این پروژه‌های برق‌رسانی طهمورث عموپور فرماندار رودبار گفت: هفته دولت یادآور توجه به خدمات و تلاش‌های فرزندان خدوم مردم در دستگاههای اداری برای پیشبرد امور است و بی‌شک نام و راه و مرام ماندگار شهیدان رجایی و باهنر در گشایش افق روشن برای کشور به ویژه نگاه ویژه به محرومان جامعه فراروی خدمتگزاران صدیق است.
محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل توزیع برق گیلان نیز ضمن گرامیداشت هفته دولت، اظهار داشت: امور توزیع برق شهرستان رودبار قریب به، ۸۰۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و حدود ۷۰۶ کیلومتر شبکه فشار متوسط دارد و در حال خدمت‌رسانی به بیش از ۵۷ هزار مشترک در کل شهرستان است.
وی افزود: در هفته دولت سالجاری۱۴ پروژه برق‌رسانی در شهرستان رودبار با اعتباری معادل ۱۷۷ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و تلاش می‌شود با اجرای این قبیل پروژه‌ها برای تامین برق پایدار مردم شریف این شهرستان گام‌های اساسی برداشته شود.
مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: آئین افتتاح کل پروژه‌های رودبار بصورت تجمیعی و نمادین در روستای ساری چم به اجراء درآمد و در این روستا ۱۰۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار، ۴ کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی، ۳ دستگاه ترانسفورماتور با اعتباری معادل ۴۶ میلیارد ریال احداث شده است.
مهدیزاده اضافه کرد: از کل ۸۰۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی شهرستان رودبار قریب به ۲۰۰ کیلومتر با کابل خودنگهدار جایگزین شده است که ۴۰ کیلومتر از این مقدار در دولت محترم سیزدهم اجرایی شده است.
گفتنی است در این مراسم حجت الاسلام بابایی امام جمعه لوشان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان رودبار حضور داشتند.

Share