صداوسیما جمهوری اسلامی همه ما است اما حقم را می‌گیرم

آجرلو به سیم آخر زد | زندگی جهادی من می‌خواهم به شهادت ختم شود

چرا می‌گویید من ضد نظام هستم؟ صداوسیما جمهوری اسلامی همه ما است اما حقم را می‌گیرم. ۱۰۰۰ میلیارد ما در آن‌جا گیر است. ۹ میلیون دلار پول پادوانی را از کجا بیاورم؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید برای وصول حق پخش تلویزیونی یک گام عقب نمی‌نشیند.

به گزارش ایسنا، مصطفی آجورلو درباره بازگشایی نماد استقلال در بازار پایه فرابورس اظهار کرد: منصفانه بگویم اگر آقای قربانزاده نبود این انقاق رخ نمی‌داد. او قرارداد عملیاتی تاسیس کرد و ۷ الی ۸ ماه تلاش انجام شد. اتفاق بزرگی رخ داد و مبارک اهالی فوتبال باشد. امروز دو باشگاه بزرگ شفاف هستند و مردم از طریق بورس می‌توانند سهام باشگاه را بخرند. اگر شجاعت این تصمیم نبود مشکلات پا برجا می‌ماند. امروز ما فاتح دو قله فتح شده در بورس هستم و این آغازی برای ۳۰ میلیون نفر است.

او ادامه داد: ما در میدانی وارد شدیم که شاید کم‌تر مدیری چنین اقدامی می‌کرد. در ۱۶ تیم، ما دو باشگاه اطلاعات خودمان را افشا کردیم. اصلاح را باید از خودمان شروع کنیم. برخی می‌گویند این چرا گران و آن چرا ارزان است؟ خوب بازار همین است. ما در ۵ سال آینده ثروتمندتر خواهیم بود و می‌توانیم بازیکنان بهتری بخریم. فوتبال حرفه‌ای همین است.

وی با بیان این که نمی‌شود ۱۰۰۰ صفحه گزارش برای AFC بفرستیم و راستگو نباشیم؟ خاطرنشان کرد: همه تشیع به صداقت است. ما نباید حرفی غیرواقعی بزنیم. به اولین شخص اجرایی کشور، آقای رئیسی تبریک می‌گویم. با موافقت ایشان وزیر اقتصاد، ورزش و دادگستری تصمیم گرفتند در این اقدام انجام شود. مهم‌ترین اتفاقات در تصمیم‌سازی‌ها است. مسئولانی که ما را قضاوت می‌کنید، ما امروز در دو مسیر حرکت می‌کنیم. مسیر فوتبال حرفه‌ای، مسیر ما است.

آجورلو با تاکید بر این که یکی‌ از ارکان مهم فوتبال حق پخش است، تصریح کرد: مگر می‌شود ورزشگاه را اجاره کنیم و دوربین خودمان را راه ندهند؟ ما که با پخش زنده مشکلی نداریم اما مالک محتوای تولیدی فوتبال پرسپولیس و استقلال است. صداوسیما برای برنامه خاله شادونه چقدر هزینه می‌کند؟ وقتی ما برای صداوسیما ساعت‌ها برنامه تولید می‌کنیم، آیا مالکان این باشگاه‌ها حقی ندارند؟ تا دیروز می‌گفتند باشگاه دولتی است اما الان که این‌طور نیست. ۳۰۰ هزار نفر حق‌الناس مطرح است. هر زمانی شورای امنیت ملی تصمیمی گرفت ما تابع هستیم. ما را در تلویزیون مسخره می‌کنند که چرا زمین‌تان این‌گونه است؟ خب پول‌مان را بدهید. گرفتن حق ضد نظام است؟ من ضد نظام فاسد مالی هستم که شکل گرفته است. من مردم را در مقابل نظام قرار نمی‌دهم، ما همه نظام هستیم. ما به احترام صداوسیما می‌گوییم بازی زنده را پخش کنید، اما برنامه تولیدی چه؟ اسپانسر خودتان را پخش می‌کنید اما اسپانسر استقلال را پخش نمی‌کنید؟ این حق مردم است.

وی ادامه داد: ما یک قدم از انقلابی‌گری عقب نمی‌نشینیم. زندگی جهادی من می‌خواهم به شهادت ختم شود. من آمده‌ام برای حق مردم یقه پاره کنم. ما خود نظام هستیم و انقلابی هستیم. ما نماز می‌خوانیم، چرا می‌گویید من ضد نظام هستم؟ صداوسیما جمهوری اسلامی همه ما است اما حقم را می‌گیرم. ۱۰۰۰ میلیارد ما در آن‌جا گیر است. ۹ میلیون دلار پول پادوانی را از کجا بیاورم؟

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم در این نشست گفت: کار بزرگی که خصوصی‌سازی‌ انجام داد، یکی‌ از اوراق زرین دولت است. سال‌ها بود بحث واگذاری پرسپولیس و استقلال را می‌شنوم اما این دولت کار را انجام داد. کار بزرگی انجام شد که حالا به اداره باشگاه با وجود خصوصی‌سازی فکر می‌کنیم. باشگاه بدهی‌های زیادی داشت و برای سرو سامان دادن به بدهی‌ها تلاش شد و امروز بسیاری از بدهی‌ها پرداخت شده است. مشکلات پرسپولیس و استقلال را هیچ بنگاه اقتصادی ندارد. خصوصی‌سازی باعث شد بدهی‌ها را به صفر برسانیم. شاید نزدیک به ۴۰ روز گذشته نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان بدهی پرداخت کردیم. با مسئولان مالیاتی هم جلسه داشتیم که رویه‌ای را پیش بگیریم که ان‌شالله مشکلات را حل کنیم. امیدوارم روزی پرسپولیس به سمت برنامه‌ریزی و ساخت ورزشگاه برود.

او ادامه داد: قبلا می‌گفتند باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال دولتی هستند اما امروز باید از حقوق سهامداران دفاع کنیم. حق‌الناس گردن ما است و باید حقوق خود را بگیریم. همه فیلم‌هایی که تهیه می‌شود برایش هزینه می‌کنند. یک فیلم در یک شبکه پخش می‌شود اما ما محتوایی تولید می‌کنیم و چه ساعت‌ها از آن برنامه تولید می‌کنند. خود مسئولان باید بیاییند بگویید حق‌الناس گردن ما است و پرداخت کنند. به جای این که بروند فیلم‌ را از خارجی‌ها بخرند، امیدوارم بیایند بابت تولید محتوای ما، هزینه کنند.

Share