مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان تأکید کرد:

تمهیدات ویژه جهت حل مشکل کم آبی شالیزارهای روستای هنده‌خاله صومعه‌سرا

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان در حاشیه بازدید از شالیزارهای هنده‌خاله گفت: در خصوص مشکل کم آبی نقطه‌ای برخی از شالیزارهای این مناطق با نصب ایستگاه پمپاژ جدید تا روزهای آینده، این مشکل رفع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در پی بازدید نماینده ولی فقیه در گیلان از برخی شالیزارهای هنده‌خاله صومعه‌سرا و پیرو آن، نشست با مدیران آب منطقه‌ای و جهاد کشاورزی استان، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان به همراه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در جهت بررسی و رفع مشکل کم آبی، از این مناطق بازدید کردند.

وحید خرمی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان در حاشیه بازدید از شالیزارهای هنده‌خاله گفت: در خصوص مشکل کم آبی نقطه‌ای برخی از شالیزارهای این مناطق با نصب ایستگاه پمپاژ جدید تا روزهای آینده، این مشکل رفع می‌شود.

وی افزود: تجهیزات اصلی ایستگاههای پمپاژ جدید نصب شده و برق‌رسانی آن نیز انجام شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان گفت: برای ایستگاههای پمپاژجدید، نیازمند خط انتقال لوله می‌باشد که سازمان جهاد کشاورزی استان در هفته جاری در حال انجام آن می‌باشد.

خرمی اعلام داشت: برای آبرسانی به ایستگاه‌های پمپاژ نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده و ۲ دستگاه بیل مکانیکی در منطقه در حال فعالیت هستند تا بتوانیم از حداقل منابع آبی موجود استفاده نماییم.

Share