در دیدار با وزیر راه و شهرسازی مطرح شد؛

درخواست محمدیاری برای واگذاری پروژه ملی احداث کمربندی تالش به قرارگاه سازندگی

محمدیاری با اشاره به اهمیت محور مواصلاتی ماسال-گیلوان که مسیر اصلی عشایری و اتصال به استان گیلان به اردبیل است بر ضرورت اجرای پروژه بهسازی و آسفالت این محور مواصلاتی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حسن محمدیاری، نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در خانه ملت با رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی دیدار و گفتگو کرد.

محمدیاری در این نشست ضمن تاکید بر لزوم تکمیل پروژه‌های حوزه راه، خواستار تسریع در روند واگذاری پروژه ملی احداث کمربندی تالش به قرارگاه سازندگی سپاه جهت ادامه شد.

وی، همچنین با اشاره به اهمیت محور مواصلاتی ماسال-گیلوان که مسیر اصلی عشایری و اتصال به استان گیلان به اردبیل است بر ضرورت اجرای پروژه بهسازی و آسفالت این محور مواصلاتی تاکید کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در ادامه در خصوص پروژه کمربندی شهرستان رضوانشهر نیز مباحثی را عنوان کرد و از وزی راه و شهرسازی خواستار رسیدگی و نیز تخصیص اعتبار جهت تکمیل این پروژه شد.

در پایان این دیدار، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی، ضمن اعلام موافقت با مسائل مطروحه از جانب نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

Share