سرهنگ طالبی اعلام کرد:

اعمال محدودیت ترافیکی به مناسبت ۲۲ بهمن+ جزییات

سرهنگ امیر طالبی گفت: به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن روز پیروزی خون بر شمشیر و برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی، محدودیت‌های ترافیکی برابر دستورالعمل‌های بومی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا با عنایت به وضعیت نارنجی در سطح شهر رشت اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن روز پیروزی خون بر شمشیر و برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی، محدودیت‌های ترافیکی برابر دستورالعمل‌های بومی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا با عنایت به وضعیت نارنجی در سطح شهر رشت اعمال می‌شود.

سرهنگ امیر طالبی در تشریح این خبر اظهار داشت: محدودیت ترافیکی از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۲ بهمن ماه تا پایان مراسم راهپیمایی اعمال می‌شود.

وی افزود: محدودیت ترافیکی در چهار مسیر تعیین شده برای راهپیمایی در شهر رشت به سمت میدان شهدای ذهاب (شهرداری) به قرار زیر اعمال خواهد شد:

۱- میدان دکتر حشمت (فلکه بانک ملی) – میدان شهدای ذهاب
۲- خیابان انقلاب (حاجی آباد) – میدان شهدای ذهاب
۳- تقاطع معلم سعدی – میدان شهدای ذهاب
۴- سه راه تختی – میدان شهدای ذهاب
۵- سبزه میدان – میدان شهدای ذهاب

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در ادامه گفت: در این راستا، شرکت‌گنندگان در صورت امکان از خودروهای شخصی جهت شرکت در راهپیمایی استفاده نکنند.

این مقام انتظامی تاکید کرد: همشهریان از پارک خودرو در مسیرهای یاد شده قبل از آغاز محدودیت‌های ترافیکی خودداری کنند چرا که در صورت مشاهده، خودروهای متوقف شده با خودروبر به پارکینگ منتقل خواهند شد.

سرهنگ طالبی همچنین از شهروندان خواست تا ضمن همکاری با ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی، از اصرار برای تردد در مسیرهایی که زمان برپایی مراسم راهپیمایی ممنوعیت تردد دارند خودداری کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: محدودیت ترافیکی در سایر شهرهای استان نیز اجرای می‌گردد و اطلاع‌رسانی‌های لازم توسط پلیس راهور شهرستان‌ها برای سهولت شهروندان و حضور پرشور مردم در مراسم راهپمیایی روز ۲۲ بهمن انجام می‌شود.

Share