وزیر کشور در آئین تکریم و معرفی استاندار آذربایجان غربی:

مسئولی که در راه خدا قدم بردارد از کتک خوردن و دشنام و افترا شنیدن خسته نمی‌شود

وزیر کشور گفت: مسئولین جمهوری اسلامی ایران برای خدمت به مردم با همه وجود حرکت می‌کنند و در همین راستا اگر رنجی از مردم کاسته شود و زندگی مردم تعالی پیدا کند، مطمئنا خداوند متعال از ما راضی خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،  احمد وحیدی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه استاندار آذربایجان‌غربی، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) گفت: بر خود می‌بالیم که امت پیامبر اکرم هستیم، انسان، فطرتاً به‌دنبال عدالت و حقیقت است که این عدالت جوئی و حقیقت طلبی را پس از بعثت نبی اسلام، می‌توان در دین مبین اسلام جست و یافت.

وی خاطر نشان کرد: همه دنبال تشخیص رسالت و این‌که چه مسئولیتی بر عهده داریم هستیم، همگان باید بدانیم در چه زمانی و زمینی هستیم و چه مهمی از ما خواسته شده است تا رسالت‌مان را به مرحله عمل برسانیم.

وحیدی در ادامه با قدردانی از تلاشهای آقای شهریاری در استان آذربایجان غربی، بیان کرد: آقای شهریاری در طول ۴ سال گذشته با از خودگذشتگی در خدمت مردم بودند و این راه خدمت با حضور معتمدیان ادامه خواهد داشت. بغض آقای شهریاری نشان از این شوق خدمت دارد.

وی عنوان کرد: مسئولین جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم با همه وجود حرکت می‌کنند. در همین راستا اگر رنجی از مردم کاسته شود و زندگی مردم تعالی پیدا کند مطمئنا خداوند متعال از ما راضی خواهد بود.

وزیر کشور بیان کرد: انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران جز سعادت و تکامل انسان و نجات بشریت هدف دیگری ندارد.

وحیدی اظهار کرد: زمانی که به فردی خدمات رسانی می‌شود باید عشق به خالق و مخلوق مدنظر قرار گیرد که در هر حالت به عشق به خالق ختم می‌شود. همچنین شناخت مسئول اسلامی و غیراسلامی در همین موضوع نهفته است.

وی افزود: مسئولی که در راه خدا قدم بردارد از کتک خوردن و دشنام و افترا شنیدن خسته نمی‌شود. دشمنان در همه حال به دنبال توطئه علیه ایران اسلامی هستند ولی مردم با یکدلی و آگاهی خود همیشه نقشه دشمنان را نقش بر آب کرده‌اند.

دکتر وحیدی با بیان این‌که استان آذربایجان‌غربی استانی بسیار مهم و از چند جهت نمونه است، گفت: قومیت‌ها، مذاهب و ادیان مختلف در سطح استان آذربایجان‌غربی با همدلی و یکدلی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

وی تأکید کرد: همسایگی با سه کشور ظرفیت‌های بسیاری به دنبال دارد که بایستی استان محور اصلی استفاده از این استعدادها قرار گیرد و الهام بخش منطقه و کشور باشد
.
وزیر کشور با بیان این‌که آذربایجان غربی  در بهترین شرایط امنیتی به سر می‌برد یادآور شد: تلاش برای از بین بردن ثبات این استان تاکنون به نتیجه نرسیده و به نتیجه نخواهد رسید.

وحیدی بیان کرد: استاندار جدید باید با توجه به فرمایشات نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و کمک سایر مسئولان و مردم شروع کننده فصل نوینی در حرکت‌های این استان آغاز باشد.

Share