پس از گمانه‌زنی‌ها مطرح شد؛

گزینه‌های احتمالی ۲۹ استانداری کشور در دولت سیزدهم+ اسامی

با توجه به اینکه این روزها نام گزینه‌های متعددی برای مسند استانداری‌ها در دولت سیزدهم مطرح می‌شود، محتمل‌ترین گزینه‌های استانداری در ۲۹ استان منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، گمانه‌زنی‌ها، تحلیل‌ها و بررسی‌ها پیرامون استانداران، این روزها به اوج خود رسیده است و با استقرار کمیته انتصابات دولت جدید در تالار وزارت کشور و معرفی «محمدباقر خرمشاد» به‌عنوان معاون سیاسی، در روزهای آینده استانداران جدید معرفی و روانه اتاق‌های محل کار خود در استانداری‌های کشور خواهند شد.

وزیر کشور نیز در حاشیه سفر به استان خوزستان با اعلام اینکه تعیین استانداران کشور به‌تدریج انجام می‌شود، گفته بود: تغییر استانداران کشور توسط این وزارتخانه در دستور کار قرار دارد و به‌تدریج استانداران جدید تعیین می‌شوند و در حال بررسی و مطالعه به‌روی استانداران جدید هستیم و بنا به ضرورت و به‌تدریج آن‌ها را انتخاب خواهیم کرد.

بر همین اساس و با توجه به اینکه این روزها نام گزینه‌های متعددی برای مسند استانداری‌ها در دولت سیزدهم مطرح می‌شود، خبرگزاری تسنیم گزینه‌های احتمالی استانداری در ۲۹ استان را منتشر کرد.

گفتنی است در گیلان از اسدالله عباسی، محمد عبدالله پور و محمدجعفر علیزاده نام برده شده که پیش از این دیارمیرزا نیز از آنها رونمایی کرده بود.

Share