“لوتی” سریال نوروزی شبکه سه شد

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه از فضای متفاوت سریال نوروزی امسال این شبکه با نام موقت “لوتی” خبر داد که یک سریال امنیتی جاسوسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، سریال‌های نوروزی تلویزیون با اعلامِ قطعی مجموعه تلویزیونی شبکه سه مشخص شدند. سریال «نون. خ» از شبکه یک، سریال «همبازی» شبکه دو، سریال «نوروز رنگی» شبکه پنج و حالا «لوتی» هم سریال نوروزی شبکه سه سیما شد.

مهدی آذرپندار مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما درباره سریال‌های نوروزی شبکه سه گفت: با توجه به اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای که در اواخر سال گذشته و از زمان شیوع ویروس کرونا در مسیر تولید سریال‌های نوروزی و رمضانی شبکه سه رخ داد، از ابتدای امسال سه گزینه برای نوروز ۱۴۰۰ درنظر گرفتیم و تولید همزمان هر سه سریال آغاز شد تا هم حق انتخاب داشته باشیم و هم اینکه در صورت وقوع اتفاقات پیش‌بینی نشده، گزینه‌های جایگزین برای آنتن داشته باشیم.

وی در ادامه به دلایل رسانه‌ای نشدن دو مورد از این پروژه‌ها پرداخت و افزود: البته مراحل تولید یکی از این سه پروژه به نام «بوتیمار» رسانه‌ای شد، اما بنابر صلاحدید تهیه‌کنندگان دو پروژه دیگر به نام‌های «چوب‌خط» و «لوتی» و با نظر خود ایشان، مراحل تولید آن‌ها در سکوت خبری پیش رفت.

آذرپندار اضافه کرد: در نهایت، با توجه به فضای متفاوت سریال «لوتی» که در ژانر امنیتی جاسوسی ساخته شده و اقبالی که مردم به این ژانر در چند سال اخیر نشان داده‌اند، این سریال برای پخش در نوروز ۱۴۰۰ انتخاب شد.

مدیر گروه فیلم و سریال در مورد فضا و داستان این سریال ادامه داد: «لوتی» تقلای یکی از سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای ضربه‌زدن به ایران و مقابله نیروهای داخلی با این توطئه را به تصویر خواهد کشید.

او در پایان وعده داد که به زودی اخبار تکمیلی از هر سه پروژه و عوامل سازنده آن‌ها اعلام خواهد شد.

Share