مدیرعامل آبفای گیلان در مراسم تجلیل از خانواده شهدا؛

هفته دفاع مقدس فرصتی است تا از جانفشانی شهدا و ایثارگران یاد شود

مدیرعامل آبفای گیلان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی است تا از جانفشانی شهدا و ایثارگران یاد شود، تصریح کرد: شهدا با تقدیم خونشان به نظام جمهوری اسلامی، وظیفه ما را در عرصه خدمات رسانی سنگین تر نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابله با ویروس کرونا، طی نشستی صمیمانه از خانواده شهدا و شهدای مدافع سلامت تجلیل شد و جمعی از همکاران ایثارگر این شرکت بصورت ویدئوکنفرانسی مورد تقدیر قرار گرفتند.

سیدمحسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت اظهار داشت: به برکت خون پاک شهدا، کشور ایران در امنیت و اقتدار کامل به سر می برد.

وی با اشاره به اینکه اقشار مختلف مردمی برای دفاع از این سرزمین به جبهه ها اعزام شدند افزود: اگر انسجام و یکپارچگی وجود نداشت کشور دچار آسیب می شد و اتحاد و همدلی همه رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس منجر به پیروزی این جنگ تحمیلی و نابرابر شد.

مدیرعامل آبفای گیلان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی است تا از جانفشانی شهدا و ایثارگران یاد شود، تصریح کرد: شهدا با تقدیم خونشان به نظام جمهوری اسلامی، وظیفه ما را در عرصه خدمات رسانی سنگین تر نمودند و باید به پاسداشت خون این عزیزان، در شرایط کنونی که جنگ اقتصادی است در توسعه و اعتلاء کشور و پایداری نظام جمهوری اسلامی مجدانه تلاش نمائیم.

مهندس حسینی در ادامه از شهدای مدافع سلامت نیز یاد کرد و گفت: زحمات افتخارآفرینان حوزه درمان و سلامت که از زمان شیوع ویروس کرونا، ایثارگرانه و مجاهدانه تلاش نمودند بر کسی پوشیده نیست و این عزیزان مدال پرافتخار مدافعان سلامت را بر سینه دارند و در شرایط حساس کنونی کشور، هر قدمی که جهت تامین، حفظ و ارتقاء سلامت جامعه برداشته شود در اذهان عمومی ماندگار خواهد بود.

در پایان این نشست از خانواده شهدا و همسر شهید مدافع سلامت تقدیر و تجلیل شد.

Share