خلیل بهروزی‌فر: شرکت‌های بزرگی در گیلان به افراد ناشایست واگذار شده است

می‎خواستند کارخانه ۱۰۰ میلیارد تومانی فومنات را در مزایده با قیمت ۱۶ میلیارد تومان واگذار کنند!

خلیل بهروزی‌فر با اشاره به اینکه شرکت‌های بزرگی در گیلان به افراد ناشایست واگذار شده است، عنوان داشت: در اجرای اصل ۴۴ در گیلان سوءاستفاده‌های زیادی شده که یک مورد آن مربوط به کارخانه ریسندگی فومنات است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری استان گیلان با بیان اینکه تالاب انزلی یکی از ظرفیت‌های ملی و فراملی کشور است اظهار داشت: یکی از عوامل تخریب تالاب انزلی اجرای پروژه کنارگذر انزلی است و اگر فکری به حال مشکلات موجود در آن نشود تا چند سال آینده دچار وضعیت بدتری خواهد شد.

خلیل بهروزی‌فر با اشاره به اینکه شرکت‌های بزرگی در گیلان به افراد ناشایست واگذار شده است، عنوان داشت: در اجرای اصل ۴۴ در گیلان سوءاستفاده‌های زیادی شده که یک مورد آن مربوط به کارخانه ریسندگی فومنات است و در آن فردی شرکتی که بالای ۱۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد را در مزایده قرار بود ۱۶ میلیارد تومان خریداری کند که از این اقدام جلوگیری شد.

شرکت ریسندگی و بافندگی فومنات یکی از قدیمی‌ترین کارخانه‌های گیلان است که در سال ۱۳۵۲ با ظرفیت روزانه ۲۰ هزارمتر پارچه و با به کارگیری ۸۵۰ نفر نیروی کار توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شد امابا قیمتی ناچیز واگذار شد.

Share