مسائل و مصائب یک مقام مسئول؛

ده‌نمکی با یک سریال سیاسی به تلویزیون برمی‌گردد

فیلمنامه‌ای که نام موقت آن «ساعت ۱۲ ظهر» نام دارد به کارگردانی ده نمکی و تهیه کنندگی محمد خزاعی ساخته خواهد شد و قرار است به مسائل و مصائب یک مقام مسئول در کشور بپردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مشرق، صداوسیما در سال جدید برای ساخت چند مینی سریال با کارگردانان مطرح سینما و تلویزیون در حال مذاکره است.قرار است در سال جدید مینی سریال هایی با موضوعات ملی و امنیتی ساخته شوند. از جمله کارگردانانی که با آنها مذاکره شده، مسعود ده نمکی است که قرار است ساخت فیلمنامه ای درباره یک مقام مسئول را بر عهده داشته باشد.

این فیلمنامه که نام موقت آن «ساعت ۱۲ ظهر» نام دارد به کارگردانی ده نمکی و تهیه کنندگی محمد خزاعی ساخته خواهد شد و قرار است به مسائل و مصائب یک مقام مسئول در کشور بپردازد.
این مینی سریال که در درجه الف ویژه ساخته خواهد شد فضایی استراتژیک و سیاسی دارد و تاکنون با ده نمکی برای ساخت آن رایزنی هایی انجام شده است.

مسعود ده نمکی پیش از این سریال های «دارا و ندار» را در تلویزیون به عنوان اولین تجربه سریال داشت که امیر پروین حسینی تهیه کننده آن بود و همچنین بعد از ساخت سینمایی «معراجی ها» سریال آن را نیز روی آنتن برد که سال ۹۳ به پخش رسید و حالا بعد از ۶ سال دوباره از طرف صداوسیما با او برای ساخت سریال مذاکره شده است.

Share