اظهارات قابل تأمل امام جمعه اسالم:

پراید درشکه فلزی است | کدام مسئول خودروسازی، پراید بنجل را سوار می‌شود

باقری ضمن اشاره بر این نکته که انحصار در اقتصاد، فساد آفرین است خاطرنشان کرد: پراید درشکه فلزی است. کدام مسئول خودروسازی کشور پراید سوار می شود که این همه این خودروی بنجل را به مردم تحمیل می کنید؟

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الاسلام محمدجواد باقری، امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه این هفته اسالم با تبریک ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) ضمن بیان فضائل و کرامات کریم اهل بیت(ع) و گرامیداشت هفته کمک به محرومان و مستضعفان گفت: اکرام محرومان و نیازمندان جامعه در ایام ماه مبارک رمضان مصداق عمل به سیره آن امام همام می باشد.

باقری در تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام گفت: فرمایشات امام خامنه ای در سخت ترین بن‌بست ها و مشکلات همیشه امید بخش و راه گشا بوده است و این بار نیز درست در زمانی که عده ای مرعوب تهدید آمریکا شده بودند و دوباره هوای مذاکره به سرشان زده بود مقاومت را گزینه قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمن دانستند و فرمودند جنگ و مذاکره هیچکدام اتفاق نخواهد افتاد.

مذاکره با بدعهدان پیمان شکن، سم است

وی تصریح کرد: مذاکره با بدعهدان پیمان شکن که به هیچ تعهد اخلاقی و سیاسی پایبند نیستند واقعا سم است و خاصیت سم هلاکت و مرگ است و همانطور که رهبر عزیزمان فرمودند هیچ ایرانی با غیرت و با شعوری داشته های خودش را دو دستی تقدیم دشمن نمی کند چون بر اساس آیات قرآن هر چقدر هم ما برای رضایت دشمن قدم برداریم باز هم آنها راضی نخواهند شد تا ما را کاملا تسلیم خودشان کنند.

لجام گسیختگی بازار بخاطر نبود نظارت و عدم برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و اخلال گران بازار است

امام جمعه اسالم به بخش دیگری از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حل مشکلات اقتصادی از طریق اصلاح نظام بانکی و ساختار بودجه در رفع موانع تولید و ضرورت مبارزه با قاچاق و دلالی و خیانت در اقتصاد اشاره کرد و افزود: لجام گسیختگی بازار بخاطر نبود نظارت و عدم برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و اخلال گران بازار است.

وی تاکید کرد: مفسد اقتصادی فقط امثال خاوری و شیخ الاسلام نیستند که هزاران میلیارد پول این مملکت و مردم را برداشتند و فرار کردند هر کس با رانت و مدیریت قبیله ای بخاطر منافع شخصی اقتصاد کشور را مختل می کند مفسد اقتصادی است و باید بدون ملاحظه مجازات شود.

 کدام مسئول خودروسازی کشور پراید سوار می‌شود؟

باقری ضمن اشاره بر این نکته که انحصار در اقتصاد، فساد آفرین است خاطرنشان کرد: وزیر محترم صمت به تازگی بیان کرده که تا چند ماه دیگر قیمت خودرو کنترل خواهد شد. بنده از ایشان سؤال می کنم چرا نظارت کافی بر خودروسازان ندارید که بی حساب و کتاب قیمت خودرو را افزایش می دهند؟ پراید درشکه فلزی است. کدام مسئول خودروسازی کشور پراید سوار می شود که این همه این خودروی بنجل را به مردم تحمیل می کنید؟

هزینه بی عرضگی برخی مسئولین را نظام و روحانیت پرداخت می کنند

امام جمعه اسالم اشاره ای هم به شرکت کردن برخی مسئولان در افطاری سفارت انگلیس و حوادث پیش آمده در دانشگاه تهران در خصوص حجاب داشت و تصریح کرد: این حاشیه ها و اقدامات جنجالی برای منحرف کردن ذهن جامعه از افتضاحات برخی مسئولین و سرپوش گذاشتن بر ناتوانی های آنان است. آقایان بدانند هزینه بی عرضگی برخی مسئولین را نظام و روحانیت پرداخت می کنند و این افراد باید فردای قیامت پاسخگوی تهمت ها و هجمه هایی که بر نظام و روحانیت وارد کردند باشند.

خطیب جمعه اسالم به رزمندگان یمنی خدا قوت گفت و عنوان کرد: عملیات پهپادهای یمنی در بمباران خط لوله انتقال نفت عربستان ضرب شست محکمی به قارون های ثروتمند منطقه خلیج فارس بود، منفجر شدن چند نفکتش سعودی و اماراتی به سرعت اقتصاد شیخ نشین ها را متزلزل کرد و این اقدام کوچکترین پاسخ در برابر پنج سال جنایت ضد بشری سعودی ها و شیخ نشینان اماراتی است.

Share