سردار قاسم سلیمانی: من اطلاعات را می گویم، نه تحلیل

سازمان سیا به ترامپ گفته است «نباید با ایران درگیر شد»

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن می گوید ما نباید اقدامی انجام بدهیم، چون هرگونه اقدام نظامی در این مقطع ممکن است ما را به یک جنگ بی پایانی بکشاند و همه منافع ما را به خاطر بیندازد. من اطلاعات را می گویم، نه تحلیل.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به احتمال درگیری نظامی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران، تأکید کرد: دشمن می گوید ما نباید اقدامی انجام بدهیم، چون هرگونه اقدام نظامی در این مقطع ممکن است ما را به یک جنگ بی پایانی بکشاند و همه منافع ما را به خاطر بیندازد.

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در تازه ترین سخنرانی خود که دقایقی پیش منتشر شده، می گوید:

الان خود دشمن چه می گوید؟ همین دشمنی که جان بولتون و سازمان سیا{در رأس آن قرار دارند}…می دانید سازمان سیا به ترامپ چه می گوید؟ -تازه اینها تندروهایشان هستند- می گویند نباید با ایران درگیر شد-ولو در (یک) نقطه-؛ چون بعضی ها می گویند آمریکا با ما درگیر جنگ نمی شود، اما اگر درگیر جنگ هم شد، «جنگ نقطه ای» است. مثلا یک نقطه ی ما را می زند. اما تصور دشمن چیست؟ شما بعضی وقت ها از زبان دشمن حرف می زنید؛ به جای آنکه واقعیت دشمن را بدانیم، قدرت دشمن را بالا می بریم؛ به جای آنکه قدرت دشمن را بشناسیم.

دشمن می گوید ما نباید اقدامی انجام بدهیم، چون هرگونه اقدام نظامی در این مقطع ممکن است ما را به یک جنگ بی پایانی بکشاند و همه منافع ما را به خاطر بیندازد. من اطلاعات را می گویم، نه تحلیل.

Share